fbpx
yükleniyor
SEPET

Sepetiniz boş

Alışveriş sepetinizde henüz ürün bulunmuyor. Hemen eklemek için tıklayın.

Teslimat Bilgileri

www.altinkonak.com.tr ‘den yapacağınız alışverişler 6 iş günü içerisinde sigortalı olarak kargoya teslim edilir.

Ürünlerin teslim alınmasına kadar geçen süreç içerisinde tüm sorumluluk www.altinkonak.com.tr’ ye aittir. Ürünlerinizi kargo görevlisi eşliğinde imza karşılığı kontrol ederek teslim almanız gerekmektedir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ilk iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul ve İzmir’e uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Alyans haricindeki özel üretim ürünlerin (Sarrafiye, özel yapım taşlı ürünler vb.) teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.altinkonak.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’ sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


Destek Hattı  : 0850 777 02 03

E-Posta           : info@altinkonak.com.tr

LÜTFEN DİKKAT!

  • Sigorta kapsam koşulu açısından kurye paketi teslim ederken, poşetin hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Kargo poşeti hasarlı ise tutanak tutturup kargoyu teslim almayınız.
  • Tüm gönderilerimiz HEDİYE PAKETİ olarak özel ambalajında ve ürüne has kutu içerisinde gönderilmektedir.
  • Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda %12’luk bir gramaj farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep edilebilmektedir. Eksik gramajda ise tarafınıza güncel birim fiyatlar üzerinden ödeme yapılacaktır.
  • HAVALE veya EFT ödemeli yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan Altın Konak hesaplarına gönderilmez ise siparişleriniz 3 iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır.


MÜŞTERİLERİMİZLE OLAN İLİŞKİMİZDE,
YAŞADIKLARI HER DENEYİMİN ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİLİYOR
VE BUNU PEKİŞTİRMEK İSTİYORUZ.
ALTINKONAK CEO
ALTINKONAK CEO