“Aşkla Bambaşka” sloganı ile yola çıkan Altın Konak Kuyumculuk ve Mücevherat, 27 yıllık ticari tecrübesi yanında başarı hikayesi ile kuyum ve mücevher sektörünün hızla büyüyen kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Altın Konak, takı sektörünün yeni eğilim ve trendlerini öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Altın Konak Kuyumculuk, aynı zamanda kuyum ve mücevher sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir. Başta, çiftelere özel zengin alyans modelleri, altın bazlı takılar, değerli taşlar olan pırlanta, elmas, yakut, zümrüt vb. mücevher niteliği taşıyan ürünlerin de üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

Kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ile birleştiren Altın Konak, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarına yansıtmaktadır. Aynı zamanda her dönemde sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlamaktadır. ingilizce.

Marka Tescil Belgesi

Marka Tescil

ISO Belgesi

Iso 9001