14 Ayar Altın Gram Fiyatı İşçilikli

14 Ayar Altin Gram Fiyati Iscilikli

14 Ayar Altın Gram Fiyatı

Altın geçmişten günümüze kadar kullanılan değerli maddedir. Ticari ve takı amaçlı kullanılan altın günümüzde piyasalardan etkilenebilmektedir. Piyasaların sürekli iniş çıkışlar yaşadığı bir dünyada yaşıyoruz. Dünya altın rezervi 4’de 1’i oranında çıkartılmıştır. Altın kaynakları Çin, Avustralya ve Güney Afrika’dır. Ancak günümüzün yenilikçi teknolojileri bile dünya çapında altın üretimindeki kaçınılmaz zirveyi engelleyemez. Altında arz talep, önümüzdeki yıllarda altın fiyatlarının önemli bir itici gücü haline gelebilir.

Altının uzun ömürlülüğü ve kalıcı parlaklığı, nadirliğinin yanı sıra, kıymetli metallerin en değerlileridir. Metaller söz konusu olduğunda, değerli metali liderlik panosunun tepesine yakın tutan etkendir. Altın satın almak istemeniz durumunda akılda tutulması gereken bir çok şey vardır.

Bunlardan biri de altının işçiliğidir. Kaliteli işçiliğe sahip bir çok altın takı modelleri ortaya çıkartıyoruz. İşçiliğin yanı sıra altında ayar’da çok önemlidir. Altın ayarı 8, 14, 18, 22, 24 olarak piyasada kuyumcular tarafından satılmaktadır. En çok tercih edilen altın ayarı 14 ayar’dır. 14 ayar altın yüzük, 14 ayar kolye, 14 ayar küpe, 14 ayar setler günümüzde hemen hemen tüm kuyumcular tarafından satılmaktadır.

14 Ayar Altın Gram Fiyatı İşçilikli

8 Ayar Altin Satisi

14 ayar altın satışı gramajlı olarak yapılmaktadır. Gram ağırlığı da çok önemlidir. Direkt olarak fiyatı etkileyen altın gramı, ayarı ve işçiliği bir araya geldiğinde fiyatı belirlemektedir. Bir de kuyumcu kar payı da fiyatta bulunmaktadır. Tüm bu faktörler bir araya geldiğinde 14 ayar altın gram fiyatı işçilikle birlikte ortaya çıkmaktadır.

Altınkonak olarak altın takı modellerini en uygun fiyatlarla ve en iyi işçilik kalitesi ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve orijinal ürünlerimizi her zaman ister online olarak web sitemizden isterseniz de mağazamıza gelip satın alabilirsiniz.