“Aşkla Bambaşka” sloganı ile yola çıkan Altın Konak Kuyumculuk ve Mücevherat, 27 yıllık ticari tecrübesi yanında başarı hikayesi ile kuyum ve mücevher sektörünün hızla büyüyen kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Altın Konak, takı sektörünün yeni eğilim ve trendlerini öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Altın Konak Kuyumculuk, aynı zamanda kuyum ve mücevher sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir. Başta, çiftelere özel zengin alyans modelleri, altın bazlı takılar, değerli taşlar olan pırlanta, elmas, yakut, zümrüt vb. mücevher niteliği taşıyan ürünlerin de üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

Mağazamızdan rendevu alarak uzman ekibimizle mükemmel alyansınızı seçmenize  yardımcı olabilir,sitemizde gördüğünüz alyanslarımızın bir örneğini canlı olarak göz atabilir veya parmağınızda deneyebilirsiniz.Yirmi beş yılı aşkın tecrübemizle doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak bilgi ve deneyime sahibiz.

Alyans koleksiyonlarımız her tercihe ve bütçeye uygun yüzlerce stile sahiptir. İster klasik alyanslar ister tarz alyans arıyor olun, mükemmel alyans bulmanıza yardımcı olabiliriz. Rakipsiz fiyatlarla eşsiz kalite sunmak için maliyetlerimizi düşük ve marjlarımızı minumunda tutuyoruz.

Kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ile birleştiren Altın Konak, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarına yansıtmaktadır. Aynı zamanda her dönemde sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlamaktadır.

Şirket altyapısını, ISO çalışmalarına uyumlu bir şekilde oluşturan şirketimiz, 18.11.2019 tarihinde TSE – ISO 9001: 2015 denetimlerini de başarıyla geçerek Türkiye'deki ilk ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli Kuyumcu Mağazası ve Mücevher üreticisi olma unvanını kazanmıştır. 10 binden fazla müşteriye hizmet vermekten ve sizlere kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaktan onur duyuyoruz…

Marka Tescil Belgesi

Marka Tescil

Levona Marka Tescil

Levona Markatescil

Elvin Marka Tescil

Marka Tescil Elvin

ISO Belgesi

Iso 9001

ETBİS Kayıt Belgesi

Etbİs Kayit