Siparişleriniz belirtilen sürede özenle üretilir, yüksek standartlarda kalite kontrol işlemlerinden geçirilir ve özel hologramlı mücevher sertifikası düzenlenerek hazır hale getirilir. Faturalandırma gibi hukuki gereksinimler tamamlanarak ve taşıma sigortası yapılarak sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmek üzere kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir. Üretimin hemen her aşaması el işçiliği ile yapıldığından, nadiren belirtilen üretim süresi aşılabilmektedir.

Taşıma sigortası ve kargo gönderimleri tamamen ÜCRETSİZDİR. Siparişleriniz size ulaşıncaya kadar Altın Konak  güvencesindedir ve takip işlemleri tarafımızca özenle yapılmaktadır.

www.altinkonak.com.tr ‘den yapacağınız alışverişler üretim süresine göre ürün açıklamasında yazılan iş günü içerisinde sigortalı olarak kargoya teslim edilir.Cumartesi ve Pazar günlerinde ya da resmi tatil günlerinde gelen siparişlerin üretimine de yine bir sonraki ilk iş gününde başlanır.

Aynı Gün Kargoya Verilir” ibaresi olan ürünler iş günlerinde saat 16.00’a kadar gelen siparişler için geçerlidir. Saat 16.00’dan sonra gelen siparişler bir sonraki ilk iş gününde kargoya verilir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ilk iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul,Ankara ve İzmir’e uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

“Tahmini Teslimat Süresi” Ürünlerin sizlere ulaşması için kargoya teslim edilene kadar geçen tahmini süreyi ifade eder. Örneğin; 2 iş günü içerisinde kargoda bilgisi, 2 iş günü içerisinde, size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilir, anlamına gelmektedir.

“Siparişle yapılır” Ürünlerimizin mevcut durumda satışa hazır olduğunu veya sizler için üretebileceğimizi ifade eder. Stokta olmayan ürünleri, sipariş verdiğiniz takdir de, aynı özelliklerde imal edip,size belirtilen sürelerde üründe sizlere ulaştırabiliriz.(Atölyeden ve üretimden kaynaklı nedenlerden dolayı geçikmeler yaşanabilir).Siparişle yapılan ürünlerde özel üretim kaynaklı nedenlerle ürün gramı sitede belirtilenden 10% eksik veya fazla olabilmektedir.Eğer fark %10 geçerse müşteriye para iadesi yapılır.Eğer yazılı gramdan ağır gelirse müşteriden tahsil edilir.

Alyans haricindeki özel üretim ürünlerin (Sarrafiye, özel yapım taşlı ürünler vb.) teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Siparişlerinizin üretim sürecini ve size teslim edilene kadarki tüm aşamalarını “Sipariş Takibi” bölümünden takip edebilmektesiniz. Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ve SMS yoluyla bilgi verilmektedir.

Satın aldığınız mücevherler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel taşıma kutusunda sertifikanız ve varsa hediye notunuzla birlikte belirteceğiniz adrese güvenli ve taşıma sigortalı olarak teslim edilir. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT!

  • Sigorta kapsam koşulu açısından kurye paketi teslim ederken, poşetin hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Kargo poşeti hasarlı ise tutanak tutturup kargoyu teslim almayınız.
  • Tüm gönderilerimiz HEDİYE PAKETİ olarak özel ambalajında ve ürüne has kutu içerisinde gönderilmektedir.
  • Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda %10’luk bir gramaj farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep edilebilmektedir. Eksik gramajda ise tarafınıza güncel birim fiyatlar üzerinden ödeme yapılacaktır.

HAVALE veya EFT ödemeli yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 2 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan Altın Konak hesaplarına gönderilmez ise siparişleriniz 2 iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır.

Satın alacağınız ürünlerin teslimat durumuyla ile bilgiyi  firmamızla irtibata geçerek daha detaylı öğrenebilirsiniz.Eğer ürün belirli bir tarihte elinizde olması gerekiyorsa bize bildirerek size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Destek Hattı  : 0850 777 02 03

E-Posta  : [email protected]