fbpx
yükleniyor
SEPET

Sepetiniz boş

Alışveriş sepetinizde henüz ürün bulunmuyor. Hemen eklemek için tıklayın.

Sipariş ve Teslimat

 

Siparişleriniz belirtilen sürede özenle üretilir, yüksek standartlarda kalite kontrol işlemlerinden geçirilir ve özel hologramlı mücevher sertifikası düzenlenerek hazır hale getirilir. Faturalandırma gibi hukuki gereksinimler tamamlanarak ve taşıma sigortası yapılarak sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmek üzere kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir. Üretimin hemen her aşaması el işçiliği ile yapıldığından, nadiren belirtilen üretim süresi aşılabilmektedir.

Taşıma sigortası ve kargo gönderimleri tamamen ÜCRETSİZDİR. Siparişleriniz size ulaşıncaya kadar Altın Konak  güvencesindedir ve takip işlemleri tarafımızca özenle yapılmaktadır.

www.altinkonak.com.tr ‘den yapacağınız alışverişler üretim süresine göre ürün açıklamasında yazılan iş günü içerisinde sigortalı olarak kargoya teslim edilir.Cumartesi ve Pazar günlerinde ya da resmi tatil günlerinde gelen siparişlerin üretimine de yine bir sonraki ilk iş gününde başlanır.

Satın alacağınız ürünlerin teslimat durumuyla ile bilgiyi  firmamızla irtibata geçerek daha detaylı öğrenebilirsiniz.Eğer ürün belirli bir tarihte elinizde olması gerekiyorsa bize bildirerek size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Aynı Gün Kargoya Verilir” ibaresi olan ürünler iş günlerinde saat 15.00’a kadar gelen siparişler için geçerlidir. Saat 13.00’dan sonra gelen siparişler bir sonraki ilk iş gününde kargoya verilir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ilk iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul ve İzmir’e uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Alyans haricindeki özel üretim ürünlerin (Sarrafiye, özel yapım taşlı ürünler vb.) teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Siparişlerinizin üretim sürecini ve size teslim edilene kadarki tüm aşamalarını “Sipariş Takibi” bölümünden takip edebilmektesiniz. Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ve SMS yoluyla bilgi verilmektedir.

Satın aldığınız mücevherler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel taşıma kutusunda sertifikanız ve varsa hediye notunuzla birlikte belirteceğiniz adrese güvenli ve taşıma sigortalı olarak teslim edilir. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT!

  • Sigorta kapsam koşulu açısından kurye paketi teslim ederken, poşetin hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Kargo poşeti hasarlı ise tutanak tutturup kargoyu teslim almayınız.
  • Tüm gönderilerimiz HEDİYE PAKETİ olarak özel ambalajında ve ürüne has kutu içerisinde gönderilmektedir.
  • Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda %10’luk bir gramaj farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep edilebilmektedir. Eksik gramajda ise tarafınıza güncel birim fiyatlar üzerinden ödeme yapılacaktır.

HAVALE veya EFT ödemeli yapılan siparişlerde, sipariş tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan Altın Konak hesaplarına gönderilmez ise siparişleriniz 3 iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır.

Destek Hattı  : 0850 777 02 03

E-Posta  : info@altinkonak.com.tr

MÜŞTERİLERİMİZLE OLAN İLİŞKİMİZDE,
YAŞADIKLARI HER DENEYİMİN ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİLİYOR
VE BUNU PEKİŞTİRMEK İSTİYORUZ.
ALTINKONAK CEO
ALTINKONAK CEO