14 Ayar Küpe Bozdurma

14 Ayar Kupe Bozdurma 2

14 ayar küpe bozdurma evet bunu sorduğunuza sevindik, Kendi benzersiz ve kişisel küpe kombinasyonunuzu oluşturmak için sonsuz fırsatlar bulunmaktadır. Küpelerinizin mutlaka birbiriyle eşleşmesi gerekmiyor ve çeşitli küpeleri bir arada takmak çok havalı. Altınkonak’da bu trendi seviyoruz. Bu nedenle, tüm küpeleri istediğiniz gibi şekillendirmek için parça bazında satın alabilirsiniz.

Küpeler 14 ayar koleksiyonunuzda olmazsa olmazlardandır. 14 ayar tarzda çok güzel küpe varyasyonları bulunmaktadır. Farklı halkaları aynı kulakta birleştirmeyi ve ham bir görünümü daha feminen bir görünümle birleştirmeyi seviyoruz. Daha eşsiz ve daha canlı bir görünüm oluşturmak için altın küpelerimizi gümüş küpelerle karıştırmayı seviyoruz.

14 Ayar Küpe Bozdurmak

Genellikle kadınlar tarafından takı amaçlı takılan küpeler 8,14, 18, 22 ve 24 ayara kadar bir çok farklı modellerle satışa sunulmaktadır. Yapılan işçiliğe ve ayara göre satılan küpe modellerini güvenli alışveriş, ücretsiz değişim ve ücretsiz kargo hizmetlerimizde ister mağazamızdan yada web sitemiz den alabilirsiniz.

14 Ayar Kupe Bozdurma

Küpeler Çeşitleri

  • Sallantılı küpe
  • Tragus Piercing
  • Halka altın küpe
  • J küpe
  • Çivi küpe
  • Top küpe

Bu ve bunun gibi birçok küpe çeşidi piyasada imalatı yapılıp kuyumculardan satın alınmaktadır. Kadınlar tarafından satın alınan küpeler modası geçtiği için, zamanla soluğu için yada maddi anlamda ihtiyaç olduğu için satılmaktadır. İnsanlar en zor anlarında yada yeni bir küpeye sahip olmak istediklerinde küpelerini satmaktadırlar.

Altınkonak olarak 14 ayar küpe modellerinin tamamını sizlerden en iyi fiyatlar vererek alıyoruz. Zarar etmek istemeyenlerin adresi olan firmamız Piyasada alabileceğiniz fiyatların üzerinde fiyatlar sunmaktadır. Eşsiz bir deneyim sunan firmamız uluslararası alanda müşterilerine en iyi fiyatları sunmaktadır.