8 Ayar Yüzük Fiyatları

8 Ayar Yuzuk Fiyatlari

8 ayar yüzüğün cazibesi çok fazladır. Boyutu ile gittiğiniz her yeri aydınlatan parlak bir ışıltı vermekle kalmaz, aynı zamanda 8 sayısının kendisi de gücü elinde tutar çünkü sonsuzluğu sembolize eder. 8 ayar yüzüğün ele mükemmel bir şekilde dengelenmesiyle ortaya çıkan 8 sayısı denge ve uyumu temsil ediyor. 8 rakamının gövdesindeki iki tam daire bütünlük ve tamamlanmayı sembolize eder ve yandaki 8 rakamı sonsuzluğu temsil ederek görebildiğimizin çok ötesine geçer. Tüm bu özellikler, 8 ayar yüzüğü mükemmel bir nişan yüzüğü, birbirinize olan sonsuz ve eksiksiz sevginizin bir sembolü haline getirmektedir.

8 Ayar yüzük piyasada en çok satan yüzüklerdir. Zira Altın yüzüklere baktığımızda son yıllarda altın fiyatları da çok yükselmiştir. Yükselen altın fiyatları nedeniyle insanlar artık alabildikleri altın 8 ayar civarlarındadır. 8 ayar altın yüzüğe çok yoğun rağbet olması ile birlikte altın yüzük imalatçısı ve kuyumcular 8 ayar altın yüzükleri daha çok imal etmekte ve satmaktadırlar.

Düğün için 8 Ayar Yüzük

Şık alyansları seven ya da karmaşık tasarımlı yüzükleri tercih eden bir gelin olabilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun, nişan yüzüğünüz hayatınızın geri kalanında her gün takacağınız bir şeydir, bu yüzden onu yaşam tarzınıza ve kişisel zevkinize uydurmak en iyisidir. Bir nişan ve düğün yüzüğündeki değerli taşın kesimine ve şekline karar vermek eskiden oldukça basit bir işti ancak günümüzde o kadar çok seçenek mevcut ki insanlar kara vermekte zorlanıyor. Bu zor seçimleriniz için firmamız Altınkonak sizlere piyasanın en özel 8 ayar altın yüzüklerini sunmaktadır. Başka yerde bulamayacağınız tasarımlarla altın yüzüğünüze hemen sahip olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 8 Ayar Altın Yüzük

8 Ayar Yuzuk Fiyatlari 2

8 Ayar Altın Yüzük Solar mı?

8 ayar altınlarda uzun kullanımda sonra hafif solma olabilir. Bu da 8 ayar altında bulunan yoğun diğer metallerin olmasıdır. Bu çok sorun teşkil edecek bir şey değildir. Zira 8 ayar altın da ufak bir parlatma ile eski haline dönecektir.

8 Ayar Altın Yüzük Kırılır mı?

8 ayar yüzükler çok zorlanmadığı sürece hiçbir şekilde kırılma yapmaz. Çok şiddetli darbe, kesici bir alet ile darbe alırsa bir kırılma yaşanır yoksa he hangi bir şekilde 8 ayar yüzüklerde kırılma olmaz.

8 Ayar Yüzük Kaç Gram’dır?

Piyasada 8 ayar yüzükler her yerde 1,96 gram ağılığa sahip olarak üretilmektedir. Ürün özellikleri arasında en çok bakılan ağırlık kısmı fiyatı da belirlemektedir.

8 Ayar Yüzük Satış Fiyatları

8 ayar yüzükler piyasada en çok tercih edilen yüzükleridir. Altınkonak olarak sizlere sunduğumuz 8 ayar yüzükler piyasanın en iyi işçiliği ve en iyi fiyatları ile satmaktayız. Müşteri odaklı çalışan firmamız bütçeniz odaklı fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır.

Her ne kadar piyasa da fiyatlar yükselse de firmamız olabildiğince en makul fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır. Güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan firmamız tüm aşamaları açık, anlaşılır ve sadelikle tasarlanmıştır. Kişisel bilgileriniz ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenmekte ve sadece bankanızca bilinmektedir. Sipariş aşaması, müşteri hizmetleri, sevkiyat işlemleri ve teslimat sonrası tüm zamanlarda sizi dinliyoruz, sizinle birlikteyiz. Sizler dinleyen firmamız fiyat politikamızı piyasa koşulları gözetilerek en uygun fiyatları sunmaktayız.