8 Ayar Yüzük

8 Ayar Yuzuk 2

Yüzükler geçmişten günümüze takılan aksesuarlardan biridir. Elbiseniz ile kombin oluşturmanızı sağlayan yüzükler görsel dış güzelliğinizi daha da güzelleştirmek için takılmaktadır. Yüzükten pek yatırım olmayacağı için güzel görünmek için yada evli çiftlerin kültür amaçlı takılmaktadır. İnsanların zevkine, farklı ortamlara ve farklı şekilli parmaklara uyacak şekilde çok çeşitli şekillerde güzel 8 ayar yüzükler bulunmaktadır.

8 Ayar Yüzükler

Aşkın ve sadakatin simgesi, zerafetin ve şıklığın ışıltısı, özel koleksiyon ve nadide tasarımları ile sizlere özel en uygun fiyatlı 8 ayar yüzükleri tasarlıyoruz. Yüzük ayar ve marka patentli olup, altın ayarları düzenli olarak kontrol edilmektedir. Fiyatlarımız altın fiyatlarına göre düzenli olarak güncellenmektedir. 8 Ayar altın kolye çeşitleri, en özel ve çağdaş tasarımlar, en trend ürünler için kategorilerimize göz atınız. Sevdiğinizi şımartmanın en güzel yollarından biri ona seveceği bir 8 ayar yüzük hediye etmenizdir.

8 Ayar Yuzuk

8 Ayak Yüzük Fiyatları

8 ayar yüzükler günümüzde altın fiyatlarının artması ile yüzük fiyatlarında da artışlar görülmektedir. Sadece altın değil alyans vb diğer yüzük maddelerinin artması, işçilik fiyatlarının artması ile piyasada uygun fiyata yüzük bulabilmek zordur. Erkeklerin ve kadınların en çok beğendiği aksesuarlar arasında yer alan yüzükler, işçiliği, değeri ve kalitesi her zaman ilgi çekmektedir. İlgi çeken yüzükleri Altınkonak olarak en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

Altın yüzük seçimi yaparken seçim yapmak çok çok zordur. Yüzük modelleri oldukça farklı tasarımlarda yapıldığı için onlarca seçenek arasından seçim yapmak çoğu zaman sizleri yorabilmektedir. 8 ayar yüzüklerde çok farklılıklar bulunmaktadır. Günümüzde yüzlerce seçeneğin bulunduğu 8 ayar yüzükleri satın alırken dikkat edilmesi gerekenler vardır.

8 Ayar Yüzük Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

8 ayar yüzük satın alırken mutlaka tanıdığınız yada yıllardır alışveriş yaptığınız kuyumculardan satın almalısınız. Kuyumculara da güvenmiyorsanız mutlaka bu işi bilen biri ile satın almak güvenilir olmaktadır. Son yıllarda artan altın fiyatları ve kuyumculuk ürünlerine olan talebin yükselmesi sebebiyle saf metal kullanımının yerine alyans maddesinin geliştirilmesi üzerine çalışmalar hız kazanmıştır. Bu hız ile altın alyans modelleri, Alyans takı modelleri ortaya çıkmaktadır. Satın almadan yada satın aldıktan sonra yapılması gerekenleri kısaca aşağıda sizlere sıralıyoruz. Ancak altın yüzükler pahalı oldukları için sahte yüzükte sizlere satabilmektedirler.

  • Altını evde gerçek, sahte yada değerini anlamak zordur. Ancak sadece Altına baktığınız zaman solma var mı?, yok mu? Anlayabilirsiniz.
  • Altını ısırarak ta test edeler oluyor. Ne kadar doğru bilinmez ama altını ısırdığınızda ne kadar çöküyorsa o kadar saf altındır.
  • Mıknatıs testi ile temin edeceğiniz mıknatıs ile altının gerçek olup olmadığını anlayabilirsiniz. Eğer mıknatıs altını çekerse altın sahte olabilir. Ancak tam olarak olmayabilir.
  • Sırlanmamış bir tabak bulun. Altını tabağa sürttüğünüzde iz kalıyorsa altın sahtedir.

Altınkonak olarak 8 ayar yüzük satın alırken gerçek değeri konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Altınkonak olarak tamamen gerçek altın sattığımız gibi başka yerden alınan altınların değerini sizlere söyleyebilir aynı zaman da piyasada verilen fiyatların üstünde fiyatları sunuyoruz. 8 ayar altın, alyans vb malzemelerle imalatı yapılan yüzüklerin satışını yapan firmamız yüzlerce seçeneği ayağınıza kadar getirmektedir.