Doğal Taş Yüzük

Dogal Tas Yuzuk

Doğal Taş Yüzük

Doğal taşlar, çok geniş bir coğrafyaya yayılmış, küçük çaplı, düşük maliyetli bir üretim söz konusudur. Doğal taş sektöründe belli başlı bir kaç üretici firma ile çoğunluğu gelişmekte olan ülkeler, tüketici talebine göre üretim yapmaktadırlar. Bu tür pazarlar ekonomik dalgalanmalardan ve sosyal olaylardan daha fazla etkilenmektedir. Dolayısıyla üretim miktarlarıyla ilgili sağlıklı rakamlar verilememektedir. Ancak 1990’lü yılların sonlarında yıllık üretimin 2 milyar doların üzerinde bir değere sahip olabileceği tahmin edilmektedir.

Doğal taşlar ülkemizde ve dünyada bir çok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle takı sektöründe kullanılan doğal taşlar altın takı konsepti ile birleştirilerek satılmaktadır. Doğal taş altın yüzük, doğal taş altın kolye, doğal taş altın bileklik, doğal taş altın küpe, doğal taş set modelleri, doğal taş kolye uçları Türkiye ve dünya’da insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Gerçek ve doğal taş takı modelleri insanların tercih sebebi olduğu için piyasada kuyumcular tarafından altın birleşimi ile satılırken bazı aksesuarcılarda farklı maddelerle doğal taş yüzükler satmaktadırlar. Ancak en çok satılan doğal taş yüzük modelleri altın ile birlikte satılanlardır. Doğal taşın asaleti, kalitesi ve güzelliği altın ile birleştiğinde harika görünmektedir.

Doğal Taşların Özellikleri

Doğal taşlar yüzük, kolye, küpe, bileklik ve set takılarda kullanılmaktadır. İnsanlar doğal taşı aldıklarında rahatlamak, huzur dolmak ve güzelliği ile görsel olarak dikkat çekmek istemektedir. Enerji ve canlılık veren doğal taş takı modelleri Türkiye’de ve Dünyada oldukça fazla rağbet görmeye başlamaktadır.

Doğal Taş Fiyatları

Doğal taş yüzükler kuyumcu sektöründe altın birleşimi ile satılmaktadır. İşin içine altın girdiği için fiyatın yükselmesini sağlamaktadır. Ayrıca doğal taşın maliyeti ve işlenmesi ile doğal taş takının işçiliğini arttırmaktadır.

Altınkonak olarak doğal taş yüzük modellerinde sizlere en iyi fiyatları sunmak adına çok çalışıyoruz. Bütçenizi üzmeyecek fiyatları sunan Altınkonak firması olarak ister online sipariş verebilir isterseniz de mağazamızdan gelip görerek satın alabilirsiniz.

Doğal taş yüzük ürünlerimiz görsellerdeki ile birebir aynı ürünlerdir. Asla farklı ton ve tip te satılmamaktadır. Ekonomik fiyata satın alacağınız doğal taşlar, insanlar üzerinde çeşitli etkileşimler yaptığı için sağlık açısından da doğal taşların bazı kronik hastalıklara iyi geldiği ve insan psikolojisine olumlu etkileri olduğu belirtilmiştir. Bu nedenle insanlar doğal taş fantazi ve tektaş yüzük modellerini hediye olarak eşine, annesine veya sevgilisine almaktadırlar.