Erkek Bileklik

Erkek Bileklik

Erkek Bileklik

Bileklik, insan oğlunun tarih boyunca takı amaçlı taktığı aksesuarlardan dır. Kadın yada erkek hiç fark etmez herkesin taktığı bileklikler çeşitli maddeler, modeller ve tasarımlarla imalatı yapılmaktadır. İmalatı yapılan bileklik modelleri genellikle kuyumcularda altın bileklik olarak satılmaktadır. Her markanın kendine özgü tasarladığı bileklikler kullanıldığı etken maddesine göre fiyatları değişmektedir.

Bileklikler genellikle altın işlemeli olduğu için fiyatları yüksek olabilir. Ancak işin içine altın girdiği için fiyatların normal olduğunu anlayacaksınız. 8 ayar bileklik, 14 ayar bileklik, 18 ayar bileklik, 22 ayar bileklik ve 24 ayar bileklik modelleri farklı tasarımlarla satılmaktadır. Bileklik takı modelleri Altınkonak olarak en uygun fiyat politikası ile sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca bileklikler sadece altın değil gümüş olarak ta satılmaktadır.

Bileklik modellerini Türkiye’nin her yerinden alabilmeniz için online mağazamızdan www.altinkonak.com.tr web sitemizden satın alabilirsiniz. Yüzlerce seçenek arasından istediğinizi seçebileceğiniz bileklik modellerini online olarak aldığınızda 7 gün içerisinde istediğiniz gibi iade edebilirsiniz. Online yada fiziki olarak mağazamıza geldiğinizde sizlere bileklikler için hediye paketi yapıyoruz.