3mm Alyans

3mm Alyans

3mm Klasik Alyans

Alyanslar kadın ve erkelerin en önemli takı aksesuarıdır. Görünüm estetiği ve fiyatı ile dikkat çeken ve en çok tercih edilen modellerden biri olan alyanslar son yıllarda evlenecek çiftlerin ve uygun fiyata yüzük takmak isteyenler tercihi konumuna geldi. Altın ve gümüşe göre çok daha uygun fiyatlı olan alyanslar en çok evlenmek isteyenlerin tercihidir.

Kadın alyans ve erkek alyans modelleri günümüzde bir çok firma tarafından tasarlanarak piyasaya sürülmektedir. İleri teknoloji ile üretilen alyanslar fiziksel görünümün en önemli unsurlarından biridir. Kuyumculuk sektöründe kullanılan alyanslar insanların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanarak yapılmaktadır.

Günümüzde alyanslar bir çok metaryal’le birleştirilerek takı modelleri ortaya çıkartılmaktadır. Altın alyans modelleri, gümüş alyans modelleri, Platin alyans modelleri, çelik alyans modelleri, zirkonyum alyans ve titanyum alyans gibi modeller satılmaktadır. Seri şeklinde de bir çok firma tarafından tasarlanan alyans modelleri kalınlığına göre de satılmaktadır.

ALYANS SİPARİŞİ NASIL VERİLİR?

https://www.altinkonak.com.tr/urun/3mm-klasik-bombe-yesil-altin-alyans/

Alyans Modelleri

Genellikle 3mm alyans modelleri piyasada tercih edilmektedir. 3mm altın alyans, 3mm klasik alyans, 3mm çelik alyans, 3mm gümüş alyanslar piyasada satılmaktadır. Kullanım alanların gösterdiği çeşitlilik sebebiyle en çok tercih edilen alyanslar fiyatının ise altından çok daha ucuz olması sebebiyle son yıllarda en çok tercih edilen kuyumculuk metali olarak çok yüksek hacimli üretimi ve rafinasyonu gerçekleşmektedir.

Altınkonak olarak 3mm olmak üzere yüzlerce çeşit alyans modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Kaliteli işçilik ve orijinal ürünleri sattığımız alyans modellerimiz piyasanın en uygun fiyatlı alyans modelleridir. Solmaz, çökme yapmaz her türlü şartlarda kullanabilmenizi sağlayan 3mm alyans modelleridir.

Alyanslar için Sunduğumuz Hizmetler

  • Altınkonak Sertifikası
  • Ücretsiz Yüzük Ölçüsü Değişikliği
  • Ücretsiz Bakım/Onarım İmkânı
  • Güvenli ve Kolay Alışveriş
  • %100 Müşteri Memnuniyeti

Üretim Süreci