585 Ayar Alyans Bozdurma

585 Ayar Alyans Bozdurma

585 ayar alyans takı 14 ayar altın anlamına gelmektedir. Halk dilinde 14 ayar olarak bilinen 585 ayar aslında 585 milyem olarak anılmaktadır. Bu nedenle fiyatta 14 ayara göre belirlenmektedir. Alyans satın alma zamanı geldiğinde, süreç oldukça bunaltıcı olabilir. Alyansınızın üzerindeki işaretler aslında onun eşsiz yolculuğunun güzel hatırlatıcılarıdır. Çizikler ‘sonsuza kadar’ mücevherlerin doğal bir özelliğidir ve birçok insan alyanslarını oldukları gibi sever, siğiller ve her şey, çünkü kusurları bir hikaye anlatır.

Ömür boyu taşıyacağınız bir yüzük almadan önce düşünmeniz gereken o kadar çok şey var ki çok kafanız karışacaktır. Bu nedenle ömür boyu takacağınız yüzük satın almadan önce mutlaka aşağıdaki kriterlere dikkat ediniz.

  • Alyans ayarına dikkat etmek gereken şey alyansın içinde 585 sayı olarak yazması gerekir.
  • İşçiliğine
  • Fiyatına

585 Ayar Alyans Bozdurmak

Ancak, yüzüğünüzü satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken ilk şeylerden biri, sizin ve diğer sevgiliniz için işe yarayacak alyans türleridir. Tüm alyans türleri aynı değildir. Her alyans türü, büyük bir fark oluşturacak kendine özgü özelliklere sahiptir. Alyanslarınız için seçilen metal, modaya uygun veya yaşam tarzına ve istenen dayanıklılığa göre seçilebilir. Bazıları daha pahalıdır, ancak bazı alyans türleri daha uzun süre dayanır.

Alyans birim işçilikle üretilir.Tane işçilikle satılır.Bu yüzden alyansınızı satarken diğer işçilikli ürünlere göre zarar daha fazla olur.

Bunların tümü, sizin için anlamlı olan alyans türüne, yaşam tarzınıza ve bütçenize karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken önemli faktörlerdir. Bu nedenle, alyansınızı ayırmaya karar vermeden önce, her bir alyans göreceli artıları ve eksileri bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 585 Ayar Kolye Bozdurma

Alyans Bozduran Firmalar

Alyans bozdururken dikkat etmelisiniz zira alyansınızı bedavaya alacak firma çoktur. Güvenilir bir kuyumcu bulamıyorsanız bu işten az çok anlayan biri ile bozdurabilirsiniz. Yada birkaç kuyumcu ile görüşerek en iyi fiyatı veren firmadan bozdurabilirsiniz. Alyans bozdurma işinde yüzüğün hakkını veren ve güvenli bir olan firmamız Altınkonak hizmetinizdedir. Geleneksel alyansların yanı sıra daha sıra dışı özel tasarımlı alyans satmakta ve almaktayız. Bugün, alyans tasarımınıza kendi damganızı koyduğunuzda tam olarak nelerin mümkün olabileceğinin tadına varmanızı sağlayan, yakın zamanda yaptığımız alyanslara web sitemizden bakabilirsiniz.