Alyans Bozdurma

Alyans Bozdurma

Alyans Bozdurma

Alyans günümüzde evlenecek çiftler için, takı amaçlı takmak isteyeneler için tasarlanan farklı tip, renk, tasarım seçenekleri ile satışa sunulan takı çeşididir. Alyans genel olarak bakır, platin, altın, demir, alüminyum gibi alaşımlardan oluşturularak bir araya getirilir ve alyans modelleri ortaya çıkartılır.

Genellikle süs amaçlı kullanılan alyanslar bazı insanlar tarafından manevi özellikleri de bulunabilmektedir. Alyans daha uygun fiyatlı yüzük, kolye, bileklik, kolye gibi takıların tasarlanması için kullanılır. Genellikle makinalar tarafından işleme yapılarak ortaya çıkartılan Alyans takı modellerinde el işçiliği de çok fazla bulunmaktadır.

Türkiye’de genellikle takı amaçlı kullanılan alyans yüzük, alyans, kolye, alyans bileklik, alyans küpe takılar silikon kalıplar kullanılarak ortaya çıkartılır. Fabrikasında büyük bir işçilik yapılarak çıkartılan alyanslar bir çok çeşitte ortaya çıkartılmaktadır. Kuyumcularda satılan alyanslar genellikle; Gümüş alyans, altın alyans tarz alyans, çelik alyans, zirkoryum alyans, süper ligth alyanslar satılmaktadır.

Alyans Fiyatları

Son yıllarda yaşanan dalgalanmalar nedeniyle Alyans yüzük, Alyans küpe, Alyans kolye, Alyans bileklik gibi modellerde fiyat artışları olmaktadır. Ancak Altınkonak olarak piyasanın altında fiyat politikası izleyerek müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en uygun ve orijinal alyans takı modellerini sunarak sizlerin bütçesini de düşünüyoruz. Aşkınızı nesilden nesile aktaracağınız alyans modelleri yıllar geçse de bulunduğunuz dönemin tarzı alyanslardır. Altınkonak web sitemizde bulunan alyans görsellerinin tamamı gerçek çekim görselleridir.

Ayrıca firma olarak tüm alyans takı modellerinizi piyasanın üstünde fiyatlara sizlerde alıyoruz. Alyanslarınızın gerçek yada sahte olup olmadığını firmamız profesyonel çalışanları sizlere söylemektedir. Bu zor zamanlarda en iyi fiyatları veren firmamızı hemen ziyaret ediniz.