Alyans Modelleri 2021

Alyans Modelleri 2

Alyans Modelleri 2021

Hayatınızda yeni bir sayfa açmak için kullanılan takılardan biri de alyans’dır. Hayatımızın özellikle evliliklerin vazgeçilmez parçası olan alyans kadın erkek herkesin taktığı takıdır. Unutulmaz anılarınızın vazgeçilmez parçası olan alyans takılar yüzük, kolye, küpe, bileklik ve set modelleri gibi takılar her yıl yenilenmektedir. Farklı stillerle, tasarımlarla modern, klasik alyans takı modelleri satışa çıkmaktadır.

Alyanslar her yaşa her zevke uygun olarak tasarlanan alyanslar çift olarak yani kadın ve erkeklerin aynı tasarımlarla takması için tasarlanmıştır. Evlilik hazırlıkları yapan insanlar kapı kapı kuyumcuları gezerek yüzlerce alyans modeli seçmek için uğraşmaktadır. Tasarım ve fiyat olarak değerlendirilen alyansların seçimi kolay değildir. Alyans seçiminde önemli kriterler bulunmaktadır.

4mm Piramit Roz Bombe Altın Alyans

 

Alyans Seçimini Nasıl Yapmalıyım?

Alyanslar maddi bir değerinden ziyade manevi değeri oldukça yüksektir. Hayatınız boyunca birlikte olacağınız insanla aynı alyansı seçmek kolay olmayabilir. Birinizin beğendiği alyansı diğeri beğenmeyebilir. Burada yüksek manevi değere sahip olan alyansın detayları çok önemlidir. Birbirinizin estetik açıdan ve tasarım açısından size uygun bir alyans bulduysanız hemen seçmelisiniz. Zira ufak tefek detaylara takılırsanız alyans yüzük seçimi yorucu bir süreç ortaya çıkartabilir. Başka bir seçim yönetimi ise alyans’da dizayn tasarımı haricinde parmak kalınlığı seçimde çok önemli rol oynar. Alyans yüzüğü çok uzun süreli kullanacağınız için parmak yapınıza uygun alyans seçmelisiniz. Kalın ve geniş ölçülere sahip alyans modellerde genellikle terleme, parmak hareketlerinin kısıtlı olması durumları ortaya çıkabilir. Bu nedenle zarif ince parmağınızdan düşmeyecek alyans yüzükleri tercih etmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Alyans Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Alyans Yüzük Hangi Ele Takılır?

İnsanlar alyans yüzükleri genellikle sağ ellerine takarlar. Ancak evlilik öncesi ve evlilik sonrası durumlarda sağ veya sol eli değiştirenlerde olabilmektedir. Ancak yüzük genellikle sağ ele takılır. Ancak şart mıdır? Tabiki değil istediğiniz elde istediğiniz parmağa takabilirsiniz.

Alyans Yüzük Nasıl Temizlenir?

Alyans yüzük gün içerisinde terlemeden, farklı maddelerin sıçramasından, tozlardan dolayı kirlenebilir. Bu pislikleri temizlemek için ince bir fırça bulun kullanılmayan diş fırçası yada küçük boya fırçaları gibi fırçalar işinizi görebilir. Hafifçe boşlukları fırça yardımı ile temizleyiniz. Ancak alyansın üzerine herhangi bir madde falan atmanıza gerek yok zira alyans da renk değişimi olabilir.

4mm Klasik Yassı Bombe Klasik Alyans

 

Alyans Modelleri

Yeni yılda bir çok alyans tasarımı ve imalatçısı firma yüzlerce binlerce alyans üretmektedirler. Kuyumcularda bu alyansları alarak online mağaza ve fiziki mağazalarında satmaktadırlar. Satılan bu alyanslar kıyafetlerinize tam uyumlu olacaktır. Günümüzde bir çok alyans yüzük, kolye, küpe, bileklik satan kuyumcu bulunmaktadır. Bunlardan birisi de firmamız Altınkonak’dır. Altın konak olarak sizlere başka yerde bulamayacağınız eşsiz tasarımlarla alyanslar satmaktadır. Orijinal alyanslar satan firmamızdan alışveriş yaptığınızda sizlere değişim, iade garantileri sunuyoruz. Sizde uygun fiyata yüzlerce seçenek arasından alyans satın almak istiyorsanız hemen www.altinkonak.com.tr web adresinden yada kemeraltı’nda bulunan mağazamızı ziyaret ederek satın alabilirsiniz.