Bombeli Alyans

109 01

Bombeli Alyans

Alyans günlük hayatımızda özel günlerimiz de taktığımız takıdır. İnsanların medeni durumunu da gösteren alyanslar söz ve nişan yüzüğü olarak anılmaktadır. Eşiniz ile birlikte ortak zevkinize göre baktığınız bombe alyans modelleri vücudumuzda farklı bölgelerine takılmaktadır. Günümüzde takı amaçlı kullanılan yüzükler farklı tasarımlara sahip ve çeşitli malzemelerden imal edilmektedir. Genellikle altın, gümüş, bakır, platin, demir, alüminyum gibi metal ve alaşımlardan oluşan malzemelerden yararlanılmaktadır.

Alyans’da görsel unsurların ve estetik kaygının kullanıcı tarafından en önemli unsur olarak ele alındığı kuyumculuk alanında geçmişten günümüze farklılık oluşturacak birçok yöntem ve model üretilmiştir. Bu unsurları en üst seviyeye taşıyacak ve eşsiz ürünler üretimine olanak sağlayacak özel bir yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler kullanılarak alyans ve bombeli alyanslar kullanılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Alyans Ölçüsünü Büyütmek veya Küçültmek Mümkün mü?

Bombeli Alyans 2

Bombeli Alyans 2

Alyans modellerinde, parmağımıza bombeli alyans yüzük, boynumuza alyans kolye, kolumuza alyans bileklik gibi takılar takmaktayız. Kadınlar genellikle taşlı alyans modelleri tercih ederken erkekler ise sade tasarıma sahip alyans modelleri seçmektedirler. Kullanım rahatlığı ve uygun fiyatı ile tercih edilen bombeli alyanslar tarzını yansıtan takılardır.

Türkiye ve dünyada bir çok firma, şirket yada kuyumcu tarafından tasarımı yapıldıktan sonra imalatı yapılmaktadır. Alyanslar iç ve dış bombeli olduğu için ortopedik ve konforlu bir takı olduğu için tasarımlar ve imalatlarda buna göre yapılmaktadır. En son teknoloji kullanılarak yapılan bombeli alyans takıları el değmeden imal edilmektedir.