Elvin Alyans ile Diger Sıradan Alyanslar Arasında Kalite Farkı Nedir?

Elvin Alyans Ile Sıradan Alyanslar Arasındaki Farklar

Ürünlerimizin imal edilmesinde, dünya üzerinde ulaşılan en son teknoloji olan “Boru Sistemi” kullanılmaktadır.

1-Boru sisteminin avantajları şu şekildedir;

  1. a) Ürünlerde herhangi bir çökme yaşanmaması
  2. b) Ürünlerde herhangi bir kaynak işlemi uygulanmaması
  3. c) Alacağınız ürün çökmeye karşı ömür boyu garantilidir.

2-Özellikle alyanslarda yaşanan taş düşmesinin önüne geçebilmek için CNS makineler marifeti ile alyanslar üzerine yuvalar açarak taşlar yerleştirilmektedir. Herhangi bir taş düşmesi olduğu takdirde, şirketimiz ürünün 2 yıl boyunca tüm bakım ve onarımını üstlenmektedir.

3-Alyanslarımızda kullandığımız taşlar, pırlanta görünümünü sağlamaktadır.

  1. Ürünlerde kaliteli taşlar kullanılmaktadır.
  2. Maliyet açısından da pahalı olan taşlardır. Örneğin; özellikle alyanslarda gramı 2,5 $ olan taşlarda kullanılmaktadır, gramı 0,80 $ olan taşlar da kullanılmaktadır.
  3. Alyans modellerimizin tamamında gramı 2,5 $ olan taşlar kullanılmıştır.
  4. Taşın parlaklığı daha fazladır. Nedeni ise taş kesiminin birebir pırlanta kesimi olmasıdır.
  5. Seçmiş olduğunuz taşlı ürünler de taşların düşme riski çok düşüktür.

4-Ürünlerimizin tamamı ayar garantilidir. Tüm ürünlerimiz sizlere sunulmadan önce kalite kontrolden geçirilmektedir (örnek ürün gösterimi yapılacak). Aynı model ürünlerin ucuzluğu ile ilgili dikkat etmeniz gereken bir husus da şudur; beğendiğiniz ürünün fiyatının uygun olması halinde ürün ayarının düşük tutulması ihtimali vardır. Altın fiyatlarının yüksek seyretmesi sonucu bazı kötü niyetli kişiler, ürünün içerisinde bulunan altın miktarını azaltmak yoluna giderek maliyetlerini düşürmektedir. Bu yolla imal edilmiş tüm ürünlerin üzerinde yazan ayarlar da haliyle sahte olmaktadır. Mesela, 14 ayar yazan bir ürünün aslında 14 ayar olmaması söz konusudur. Maalesef sektörümüz için ciddi denetlemelerin olmaması, ürün ayarlarında sahteciliğin çoğalmasına yol açmıştır. Alacağınız ürünü tercih ederken lütfen, güvenilir ve müşteri kaydı oluşturan yerlerden alışveriş yapınız.

5-Tüm alyanslarımızın içerisinde; firma logomuz ve ürün ayar damgamız mevcuttur.

6-Ürünlerimizin renk tonunun oluşturulmasında kullanılan (Rodaj) malzemeler Alman menşeili Heraeus markadır. Bu rodaj malzemesinin gram fiyatı 260 € 1 gram rodaj 2 kilogram altın için kullanılmalıdır. Fakat piyasada mevcut olan bazı firmalar, 6 kilogram altın için 1 gram rodaj kullanmaktadır. Bir ürünün rodajlama işlemi iyi olmadığı takdir de 6 ay- 1 yıllık kısa süre içerisinde, ürünün renginde değişmeler olabilmektedir. Kaliteli bir ürün için diğer bir konu ise; her altın ürününün üzerine aynı rodajın verim vermemesidir. Örneğin; yeşil ve beyaz renk altının üzerine yapılan rodaj kalıcı iken, roz rengi altına yapılan rodaj daha kısa sürede renk değişimine uğrayabilmektedir. Firmamız ürünlerin imalat safhasında tüm doğru uygulamaları gerçekleştirerek üretim yapmaktadır.

7-Alyanslarımızın tümü herhangi bir ton farklılığı olmadan, kendi muteber renginde üretilmektedir. Sadece bazi çift renkli içi boş alyanslarda alyanslar asıl renginde üretilip ikici renk rodaj olarak kaplama yapılmaktadır.***

8-Üretimde kullandığımız maddeler, hem en kaliteli hem de alerji yapmayan metallerden üretilir. Mücevherat konusunda konfor da görünüş kadar önemlidir. Önceliğimiz, size özel kişiselleştirilmiş ve bu nedenle daha da eşsiz olan tasarım takılarınızın sadece iyi görünmesi değil, aynı zamanda rahat hissetmenizi sağlamaktır.

9-Ürünlerimizin tamamı 2 yıl boyunca firma garantimiz altındadır. Size verilecek olan “GARANTİ BELGESİ” ile kendinizi güvende hissedin.