Rose Gold Alyans

Rose Gold Alyans

Rose Gold Alyans

Kuyumculuk alanında sanat olarak ele alınabilecek görsel unsurlardan biri Alyans’dır. Kelime anlamı olarak İngilizce “Alliance” kelimesinden türemiştir. Görsel unsurların ve estetik kaygının kullanıcı tarafından en önemli unsur olarak ele alındığı kuyumculuk alanında geçmişten günümüze farklılık ortaya koyan alyans evlenmek isteyen çiftleri birbirine bağlayan bir simgedir. Çiftlerin evli olduğunu gösteren alyans günümüzde son teknoloji kullanılarak ortaya çıkarılmaktadır.

3mm Klasik Balıksırtı Bombe Roz Altın Alyans

Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda son yıllarda takı alanında çok farklı kullanım alanları ortaya çıkmıştır. Bu alanlardan biri de Alyans’dır. Alyans Son yıllarda artan metal fiyatları ve kuyumculuk ürünlerine olan talebin yükselmesi sebebiyle ortaya çıkmıştır. Uygun fiyatlı olması sebebiyle ortaya çıkan alyanslar üretim başlamadan tasarımları yapılır. Yapılan bu tasarımlar sonucunda atölyelerde alyans işlenerek tasarımlara şekil verilmektedir.

Alyans’a verilen bu şekiller ile ortaya çıkan alyans modelleri sürekli olarak değişen, gramajı değişen, farklı şekillerde bulunan alyanslar genellikle dünya’da ve ülkemizde kullanımı fiyatı dolayısıyla yaygındır. Alyans altın, elmas, pırlanta, yakut ve doğal taşlar ile birlikte de kullanılabilir.

4mm Klasik Yanı Pahlı Flat Roz Bayan Taşlı Altın Alyans

Rose Gold Alyans Fiyatları

Alyans farklı farklı modellerde üretilmektedir. Bu modellerden biri de Rose gold modelidir. Rose gold alyans modelleri genellikle kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Rose gold alyans çok şık görünüme ve renk’e sahip bir alyans çeşididir. Rose gold alyans fiyatları son yıllarda piyasaların hareketliliği, pandemi süreci ile fiyatlarda da hareketlilik yaşanmaktadır.

Rose Gold alyanslarımız orjinal renklerinden üretilmektedir.Zamanla renk atması yapmaz.Bazı içi boş çok renkli alyanslarımızda ikinci veya üçüncü renk kaplama olarak yapılmaktadır.Kullanıma bağlı olarak bir sene veya iki sene sürede atma yapabilir.İki renkli ve üç renkli dolu alyanlarımız orjinal renklerinde üretilmektedir.

Rose gol alyans fiyatlarını sabit tutan Altınkonak yüzlerce çeşidi ile müşterilerine sunmaktadır. Rose gold haricinde beyaz alyans, beyaz rose, beyaz rose siyah, baklava desenli, balık sırtlı, beştaş, tek taş, içi bombeli, içi düz, mat, parlak, parlak mat, tek renk, çift renk, üç renk gibi yüzlerce alyans çeşitlerimiz www.altinkonak.com.tr online ve fiziki mağazamızda satıyoruz. Alyanslarımız kaliteli işçilik ve uygun fiyatı ile yoğun talep görmektedir. Sizlerde hemen bir alyans satın almak istiyorsanız hemen satın alabilirsiniz.