Yeşil Altın Alyans

Yesil Altin Alyans

Yeşil Altın Alyans

Aşk, romantizm ve sevgi gibi olguların her biri alyans nişan ve söz yüzüklerimiz ile fiziksel ve somut bir şekil alıyor. Zarif ve naif olan yüzükler günümüz de farklı tip ve tasarımlarla parmaklarımızı süslüyor. Erkek ve kadınlar için tasarlanan altın alyanslarımız en önemli anlarınıza tanıklık yapacaktır. İlk olarak antik mısırda ortaya çıkan takılar kemik, deri gibi o dönemin malzemeleri ile yapılmışlardır. Günümüze kadar bir çok renkleri, tipleri bulunan alyanslar evliliklerde, söz’lerde, nişanlarda ve özel günlerde kullanılmaktadırlar.

Kadın ve erkeğin bir araya gelip evlenmeye karar verdiklerinde evliliklerinin nişanı olarak alyans yüzük ve takıları takmaktadırlar. Alyans modellerinde sunduğumuz bir çok modelde alyans bulunmaktadır. Özellikle yeşil alyans modellerimiz dikkatleri çekmektedir. Modellerimiz arasında seçim yapmak kolay olmadığı gibi dikkatli davranmalısınız. Size ve özel gününüze en uygun yüzük modelini seçmelisiniz. En çok satan ve en çok tercih edilen yeşil altın alyans modellerimiz tek veya kadın erkek olarak çiftli de satıyoruz.

Yeşil altın alyans modellerinde en önemli noktalardan biride fiyat konusudur. Firmamız fiyatları piyasanın en uygun seviyesinde herkesin alacağı şekilde belirliyoruz. Piyasanın altında sunduğumuz fiyatlarımız ile kaliteli işçiliğe sahip yüzüklerimize hemen satın alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Alyans Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Yesil Altin Alyans 2

Klasik Yeşil Altın Alyans

En çok satan modellerimizden biri klasik yeşil altın alyans sevenler için mağazalarımızda. Aşkınızın tarzını ve gücünü keşfedeceğiniz alyanslarımız ile rahatlığın zirvesine varacaksınız. Boyutları ve ağırlıkları farklılık gösteren alyanslar her parmağa ve vücuda olmaktadır. Klasik tasarım ve işleme özelliklerine sahip olan düz ve bombeli alyans modellerimiz özellikle kullanışlı yapıları sayesinde kadınlar ve erkekler tarafından devamlı tercih edilmektedir.