İzmir Kemeraltı Kuyumcuları

Izmir Kemeralti Kuyumculari

İzmir Kemeraltı Esnaf Kuyumcuları

Kuyumcu, değerli takıları, taşları ve yatırımlık altınları işleyip satan yerlerdir. Başta altın olmak üzere değerli doğal taşlar, elmas, pırlanta, yakut gibi değerli taşların metal, alyans gibi maddeler ile yapılan tasarımlar bir araya getirilerek yüzük, kolye, bileklik, küpe, takı setler ortaya çıkmaktadır. Bu değerli takılar ise kuyumculuk sektöründe insanlara takı, süs eşyası ve yatırımlık olarak satılmaktadır.

Izmir Kemeralti Kuyumculari

Bu tip takıların bir meslek atölyesinde imalatını yapıldığını öncelikle hatırlayalım. Daha önceden yapılmış tasarımların bu atölyelerde altın, pırlanta, elmas, yakut ve metal ürünler ile birleştirilerek ortaya bir ürün çıkmaktadır. Kuyumcularda bu atölyelerden aldığı yeni tasarımlı takıları dükkanlarında satmaktadırlar. Her firmanın ve kuyumcunun farklı tasarım takıları bulunmaktadır. Bu tasarımlar 6 ay’da yada yıllık olarak değişebilmektedir.

Kuyumculuk sektörü ülkemizde 81 ilimizde her yerde genellikle çarşı ve caddelerde insanlara hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere tüm il ve ilçelerde kuyumcular satış yapmaktadır. Özellikle İzmir’de kuyumculuk sektörü başlı başına bir yol almıştır. İzmir’de en başta Kemeraltı olmak üzere Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla’da kuyumcular bulunmaktadır.

İzmir Kemeraltı Kuyumcu Altın Takı Fiyatları

Izmir Kemeralti Kuyumculari 2

Özellikle kemeraltında bulunan kuyumcular izmir’in merkezidir. İzmir’in merkezi olan kemeraltı kuyucuları sektörde adından söz ettirmektedir. Onlarca kuyumcu mağazası bulunan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan biri de Altınkonak’dır. Altınkonak piyasa analizi yaparak piyasanın altın en uygun maliyetlerle kaliteli işçilik ile müşterilerine sertifikalı orjinal ürünleri sunmaktadır. Altınkonak fiyatlarımıza www.altinkonak.com.tr web adresi üzerinden tüm fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Altınkonak olarak altın, pırlanta, alyans, doğal taşlar, markalı ürünler, altı nsetler, altın yüzükler, yatırımlık altınlar, kolyeler, erkek ve kadın takı modelleri gibi onlarca ana kategori içerisince binlerce ürün barındırmaktadır.

Müşterilerine orijinal sertifikalı ürünleri uygun fiyatlarla buluşturan Altınkonak satışını yaptığı tüm ürünler için 14 gin içinde memnun kalınmaması halinde değişim ve iade garantisi sunmaktadır. Ücretsiz bakım ve onarım hizmeti de sunan firmamız %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Altınkonak kemeraltın mağazasında fiziki olarak hizmet verdiği gibi online olarak internet üzerinden müşterilerine satış yapmaktadır. Kurduğumuz online sistem yüksek güvenlikli bir yapıya sahiptir. Güvenli ve kolay alışveriş hizmeti sunan firmamız en son  teknoloji olan “Boru Sistemi” kullanarak el değmeden makineler ile ürünleri üretilmektedir. Altınkonak üzerinden satın aldığınız ürünlere 2 garanti sunuyoruz. Ayrıca 6 ayda bir ürünlerinizin bakımını mağazamıza gelerek yaptırabilirsiniz.