Yeni Tasarım Yaklaşımlarını Keşfedin

Yeni Tasarim Yaklasimlari 2

SIRADAN TASARIMLARIN ÖTESİNE GEÇİN

Parıldayan mücevherler tıpkı bir mıknatıs gibi manyetik bir çekiciliğe sahiptir. Bu nedenle her dönemin olmazsa olmaz listesinde birinci sırasında yer alırlar. Mücevher trendlerini merak ediyorsanız, lütfen okumaya devam edin. Yeni modaları erken benimsemek, takı koleksiyonunuza farklı bir soluk vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. En popüler pırlanta kolyelerden, sezonun vazgeçilmez küpelerine ve marjinal uyumsuz küpelere kadar en son trendler hakkında bilgi edinin. Bu mücevher trendine hayran kalacaksınız.

TEKLİ VE UYUMSUZ KÜPE TRENDİ

Tasarımları Keşfedin 1

Son yılların takı trendleri küpelere büyük önem vermektedir. Küpeler çiftler halinde satın alınırken, değişen beğeniler ile tekli küpe satın alımlarının sayısı artmıştır. Bu yıl, tek küpe seçim trendi önceki yıllara göre yükselişe geçmiştir. Büyük boy tek halkalardan, uzun ve şaşaalı küpelere kadar, mücevher niteliğindeki küpelere gösterilen ilgi her geçen gün artmaktadır.Tekli küpeler gibi, uyumsuz küpeler trendi de bu dönemin en sıcak görünümlerinden birine ilham verirken, yaratıcılık için geniş bir pencere açıyor bizlere. Asimetrik küpeler fark yaratmak isteyen kadınlar için sıra dışılık ifade ediyor. Mücevherlerin eşleşmeyen güzelliklerini sergilemek veya sadece iki farklı küpe çiftinin bir küpesini birlikte takmak yeni bir tarz yaratıyor. Bu trendin farklılık yaratması ve farklı bir görünüm elde etmeniz için, zıt büyüklük, değişik doku ve şekiller ile kombine edilmiş mücevherlerinizden faydalanabilirsiniz. Bu trendin ayrıcalığını yaşamak için göz kamaştırıcı aşağı sarkan bir küpenin yanında, sessizce parlayan ve sade, klasik bir pırlanta tektaş küpe çarpıcı bir görünüm yaratacaktır. Bu yeni takı trendi en son küpe trendlerini nasıl yorumladığınıza bakılmaksızın, size ait bir tarz ve yaratma özgürlüğü verecektir.

HER YERE BERABERİNİZDE GÖTÜREBİLECEĞİNİZ TAKILAR

Tasarımları Keşfedin 2

Toplumumuz geçtiğimiz on yıl içerisinde seyahat etme miktarını arttırdı. Taşınabilir, pratik mücevherler seyahat tutkunuzu yaşarken de sizlere şıklığınızı sergiletecektir. Dünyanın eşsiz güzelliklerinden esinlenerek tasarlanan mücevherler, seyahatleriniz de yaşayacağınız harika anlar için mükemmel bir hatıralara eşlik edecektir. Siz yeter ki hayal edin, yeter ki düşleyin…

KÜRESEL ŞEKİLLER TASARIMLARA YANSIYOR

Tasarımları Keşfedin 3

Küre şekli formu, kolye trendlerinde olduğu gibi yüzüklere de yansıtılmış durumda. Milano’dan Paris’e, modanın kalbinin attığı tüm bölgeler, gezegensel (geoit) şekiller, büyüleyici kristal toplar ve parlak yılbaşı süslerinden ilham alan çeşitli küresel şekilli mücevher tasarımlarını, ürettikleri kıyafetlerin ayrılmaz bir aksesuarı olarak görmekteler. Uzun damla küpe ve kolye gibi şekillenen bu trend tasarımlar, gelişen geometrik mücevher çılgınlığının bir sonraki aşamasını temsil ediyor. Geometrik açıdan daha yumuşak hatlara sahip mücevherler, sert kenarların ve açıların yerini alarak daha rafine bir görünüş ile kolay kullanım sağlıyor.

Tasarımları Keşfedin 4

Küre, herhangi bir giyim tarzına ve renklere uygun bir şekildir. Bu tasarımları görünümünüze dahil etmek istiyorsanız, Levona’nın büyüleyici dünyasından seçim yapmanız yeterlidir. Pırlanta ve tanzanitin benzersiz bir şekilde yerleştirildiği, bu güzel yarım küre şeklindeki kolye, tarzınızı mücevher ile bütünleştirmek için tasarlanmıştır. Tanzanitin galaksideki yıldızların saçtığı ışıklardan süzülen, renk spektrumundaki farklılığını yaşamalısınız.

KENDİ HALİNE GETİR

Tasarımları Keşfedin 5

Beklenenden uzaklaşarak, kadın takılarındaki son trendler kişiselleştirmeye imkân veriyor. Bu nedenle, en son trend mücevherler söz konusu olduğunda, özel kesim pırlanta veya farklı doğal taşlar gibi benzersiz tasarım özellikleri aranmaktadır. Levona, pırlanta mücevher trendlerinde kişiselleştirmeye odaklanan bir anlayışla, farklı konsept takılar tasarlamaktadır. Tasarımlarımız sayesinde, takılarınız üzerindeki taşların seçimini yapmak tamamen size kalmış…
İstediğiniz taş türü ve taş nitelikleri ile kendi renginizi, kendi çizginizi, kendi duruşunuzu belirleyebilirsiniz. Kendi seçimleriniz için şimdiden sizi kutluyoruz.

Bilgi edinmek için: 0850 777 02 03 nolu telefon ve Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir, site içerisinde mevcut bulunan mesajlaşma bölümünü kullanabilirsiniz.