“Geleneksel kuyumculardan ve bayilik sistemiyle çalışan firmalardan 20% – %40 düşük fiyat garantisi”

Biz geleneksel bir kuyumcu dükkanı yada bayilik sistemi ile çalışan bir firma olmadığımız için stokta bitmiş ürün bulundurmak, mağaza/mağazalar için üretim yapmak zorunda kalmıyoruz. Sadece düşük miktarlar da ihtiyacımız kadar özel seçilmiş pırlantaları stoğumuz da bulunduruyoruz.

Nasıl Ucuza Pırlanta Satabiliyoruz?

Bu iş modeli bizim stok yatırımından ciddi oranda tasarruf etmemizi sağlamaktadır. Sağladığımız bu tasarrufu bizde fiyatlarda sizlere yansıtıyoruz. Buna ek olarak geleneksel kuyumcularda yada bayilik sistemiyle çalışan firmalarda ürünlerinin üzerine yansıyan maliyetler ( kira, stok, elektrik, eleman, bayiler için TV ve diğer reklam harcamaları vb.) Bizim iş modelimizde yoktur. Bu maliyetlerden elde ettiğimiz tasarrufları da sizlere yansıtıyoruz. Tüm bu avantajların üstüne düşük kar marjı ile satışı da eklediğimiz de, ortaya doğal olarak ciddi oranlarda fiyat farklılıkları çıkmaktadır.

En Ucuz Fiyat Garantisi

Altın Konak olarak fiyatlarımızın en uygun fiyatlar olduğundan eminiz.

Buna rağmen aynı özellikler de bir ürünü daha uygun fiyata bulduğunuzu düşünüyorsanız fiyat karşılaştırma bölümünden uzmanımız ile iletişime geçin.

Altın Konak her zaman en düşük fiyata sahip olmayı hedefler. Ancak gerçekten bizden ucuz fiyat veren firma varsa bu durumda fiyatımızı aynı noktaya çekebiliriz.

Ürün karşılaştırması yaparken pırlantanın aynı karatlarda, aynı berraklık, renk, kesim kalitesinde ayrıca üründe kullanılan altın ayarının aynı altın ayarında olup olmadığına dikkate ediniz.