Ayrıcalık Yaratan Mücevher Takı Tasarımları

Yeni Tasarim Yaklasimlari

HER YENİLİK KENDİNİZİ YENİDEN KEŞFETTİRİR

Yeni Tasarımlar 1

Her yeni yıl ile yenilenmiş bir iyimserlik duygusu getiriyoruz. Kendinizi yeniden hissetme, yeniden düşünme, yenileme ve yeniden keşfetme zamanıdır! Stil ve görünüm duygumuz için olduğu kadar, zihnin yanı sıra kalbe de uygulanan bir duyguyu ateşlemekte diyebiliriz. Mücevher seçimleriniz de kararsız kalıyorsanız, size biraz ilham vermek istiyoruz. Yeni yılın, yeni yaklaşımları ile tasarladığımız mücevherlerimiz, sizlerin hislerini harekete geçirecek… Hayat hakkında daha olumlu bir bakış açısı taşımak, özgüveninizi yeniden ele almak, koşulsuz sevmek, hayatı tutkuyla yaşamak veya yeni maceraları ve olasılıkları keşfetmek isteyin! Kalbinizle konuşacak bir tasarımımız var. En iyi mücevher tasarımlarımız, sadece günlük görünümünüzü etkilemekle kalmaz, aynı zamanda sizi güçlendirip, yaşantınız için ilham almanızı sağlamak için tasarlanmıştır!

Bu ayrıcalığı yaşayabilmeniz için yapmanız gereken tek şey; bizimle iletişime geçip, görsellerdeki mücevherleri kişiselleştirmek ve özel imalat siparişi vermektir.

İSTEDİĞİNİZ YAŞAMI DOĞA İLE BULUŞTURUN

Yeni Tasarımlar 2

Nefes kesen çekici görünüş, Levona Natura Panter Yüzük Koleksiyonu…

Kadınların gücünü yansıtmak ve çekicilik etkisine ilham vermek için tasarlanmıştır. Gücün, cesaretin ve güvenin bir sembolü olan panter, toplam 4ct ile yaklaşık 6ct titizlikle ayarlanmış elmaslardan oluşan sekiz olağanüstü farklı elmas ve değerli taş tasarımından oluşan bir koleksiyona güzel bir şekilde dahil edilmiştir. 18 ayar beyaz altın üzerine yerleştirilen pırlanta seti, sizin arzu ettiğiniz niteliklerde seçilip, kişiselleştiriliyor. Çarpıcı Panter Yüzük Koleksiyonu, içsel gücünüzü açmak, kontrolü ele geçirmeniz ve istediğiniz hayatı güvenle yaşamanız için size ilham verecek şekilde tasarlanmıştır.

ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ KUTLAYIN

Yeni Tasarımlar 3

Eşsiz Milenyum tasarımlarımız gerçek özgünlüğü yansıtır. Levona İkon Yüzükleri özel tasarımları, benzersizliği ve özgürlüğü şık bir şekilde kutlamak isteyen kadınlar için tasarlandı.Olağanüstü taş kesimine sahip olan pırlantalarımız, kesim şekillerinin metal kasa üzerindeki uyumu ile dünyada benzeri olmayan görünüşler sunmaktadır. Eşsiz güzellikte bir dizi küpe, kolye, yüzük, bilezik,kelpçe ve bileklik içeren Levona patentli koleksiyonlarımız, kendi tarzını tanımlamak ve kalabalığın arasından sıyrılmak isteyen kadınlar için tasarlanmış bir yeniliktir.

YENİ MACERALAR ARIYORSANIZ

Yeni Tasarımlar 4

Her yeni yıl, hayattaki yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor. Neden yeni bir maceraya çıkmıyorsunuz?

Maceralardan ilham alan en iyi mücevher tasarımlarımız arasında , her biri Anadolu’nun sınırsız, evcilleşmemiş güzelliğini hayata geçiren Serüven Yüzüğü ve Benim Dünyam Anadolu Yüzüğü yer alıyor. Dünyanın görünmeyen köşelerini keşfetme veya kariyerinizi yeni zirvelere taşımayı öngörme planları ile bir gezinme duygusuna sahip olun. Bu mücevher tasarımları hayallerinizdeki olanakları hayatınıza taşıyor. Levona- Yeni Macera Koleksiyonu’nu keşfedin ve heyecan verici yolculuğuna çıkarmak için sadece bir tasarım seçin.

RUHUNUZU FARKEDİN

Yeni Tasarımlar 5

Bilinenlerin arasında en nadir taş olan Tanzanit, gizemle doludur. Bu esrarengiz mücevherin nasıl ortaya çıktığıyla ilgili çeşitli efsaneler anlatılır. Bunlardan biri tanesi Tanrı’nın bir hediyesini içeriyor. Efsanenin kaynağı olan yerel Tanzanya halkı, tanzanitin benzersiz manevi özellikler taşıdığına ve manevi doygunluğu artırabileceğine inanmaktadır. Bu büyüleyici inanışın mistik doğasını yakalayan bir dizi nefes kesici güzel kreasyona sahip olabilirsiniz. Manevi bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, Levona tanzanit mücevher almayı düşünmeli ve kendinizi dünyaya daha bağlı hale getirmelisiniz.

KOŞULSUZ AŞKI YAŞAYIN

Yeni Tasarımlar6

Levona Lilia Koleksiyonu koşulsuz sevgi ve desteğin simgesidir . Pırlantanın ışığına 360 derecelik bir görünüş sağlar ve tüm açılardan parlaklığın yayılmasını başarır. Sevdiğiniz kişiyle nişanlanmak için mi? Evliliğinize gösterişli ama sade bir tasarımla sembol yapmak için mi? Belki de hayatı tutkuyla yaşamanıza ilham verecek güzel bir pırlanta tasarımı arıyorsunuz. Her aşkın koşulsuz simgesi size uzak değil. Aşkınız parlasın! Saf, koşulsuz sevginin güzelliğini yaşamak için Levona Lilia Koleksiyonundan bir tasarım seçebilirsiniz.

ANI AYRICALIĞINLA YAŞA

Yeni Tasarımlar 7

Zaman değerlidir. Viva Koleksiyonu hediyelerle kutlamak ve en önemli kişilere her zaman sevgi beslemek için bir hatırlatmadır. Sonsuz bir döngü halinde tasarlanmıştır. Ruh eşiniz için hiç bitmeyen sevginizi sembolize etmek için bir “Sonsuzluk Yüzüğü” takıyor olun. Gelecek için endişelendirmeyi bırakın, kararlarınıza anlam katın.

 

Bilgi edinmek için: 0850 777 02 03 nolu telefon ve Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir, site içerisinde mevcut bulunan mesajlaşma bölümünü kullanabilirsiniz.