Sertifikalı Pırlanta Bozdurmak

Sertifikali Pirlanta Bozdurmak

Sertifikalı Pırlanta Bozdurma

Pırlanta Elmas’tan alınan bir parçadır. Elmas yerin altında binlerce yıl yüksek ısı ve basınç altında değişik formlara girerek ortaya çıkarlar. Elmas saf bir karbondan oluşmuş bir mineral olarak ta diyebiliriz. Elmas diğer minerallere göre en sert olanıdır. Aşınması zor ve dayanıklı yapıya sahiptir.

İnsanoğlu elması yerin yaklaşık 150 ila 500 km derinliklerde bularak ortaya çıkartmaktadırlar. Elmas günümüzde en çok sırasıyla Güney afrika, Avustralya, Rusya, Bostvana, Kongo cumhuriyetinde çıkartılmaktadır. Elmas farklı şekillerde zevklere göre kesilebilmektedir.

Elmas’tan en az zaiyat almak için ve en gösterişli kesim yapılan kesimleri prenses, zümrüt ve radyant kesim tipleridir. En çok değerli olan ve en çok tercih edileni de prenses kesimdir. Günümüzde farklı kesim tekniklerine sahip pırlanta çeşidi bulunmaktadır.

GIA ve HRD Pırlanta Sertifikası

Eşinize yada sevgilinize alacağınız pırlantalar günümüzde hemen hemen her kuyumcu da satılmaktadır. Bir marketlere düşmedi diyebiliriz. Bir çok firma pırlanta taşları kendilerinin ürettiklerini ve sertifikalarını kendilerinin verdiği söylemektedir. Önemli markalar dahi böyle yapmaktadırlar. Ancak firmamız kendi markası adı altında değil uluslararası alanda geçerli ve orijinal sertifikalar hazırlamaktadır. Bu sertifikalar GIA ve HRD Antwerp sertifikasıdır. Genellikle HRD sertifikası veren firmamızın tüm ürünleri HRD Antwerp sertifikasına sahiptir. Pırlanta alırken siz değerli müşterilerimize HRD sertifikalı ürünler veriyoruz.

Altınkonak sertifikalı pırlanta konularında çok hassasdır. Bir çok kuyumcu ve pırlanta satan esnaf ve şirketler gibi değildir. Tamamen açık olan firmamız orijinal HRD sertifikasına sahip ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

Altınkonak firmamız bizden aldığınız yada bizden almadığınız tüm sertifikalı pırlantaları bozdurmaktadır. Alanında uzman ekibimiz pırlantanızı alarak değerini ölçerek sizlere piyasada verilebilecek en yüksek teklifi sunar. Ayrıca pırlantanızın sahte olup olmadığını da mağazamıza gelerek öğrenebilirsiniz.

Pahalı yada ucuz hiç fark etmez firmamız tüm pırlantalarınızı en uygun fiyatlarla sizlerden almaktadır. Ayrıca firmamız sizleri pırlanta konusunda daha çok bilgilendirerek sizlere orijinal ve sahte pırlanta arasındaki farkları da söylemektedir. Bu konuda tamamen şeffaf olan firmamız yada başka bir firma asla pırlantası sıfır fiyatında almaz. Ancak burada bir ölü fiyat vermek var birde değeri eden pırlanta vardır. Altınkonak sizlere pırlantanızı bozdurmak istediğinizde gerçek değerindeki fiyatı sunmaktadır.

Tektaş pırlanta, baget pırlanta, pırlanta kolye, pırlanta bileklik, pırlanta setler ve pırlanta küpelerinizi en uygun fiyatlarla bozduruyoruz. Pırlantanız ister 2K, 4K yada 8K değeri, ağırlığı, boyutu, rengi ve kesimi ne olursa olsun hepsini bozduruyoruz.