8 Ayar Altın Yüzük Satış Fiyatı

8 Ayar Altin Yuzuk Satis Fiyati

8 Ayar Altın Yüzük Satışı

Altın, kolay şekil verilebilen, kimyasallara karşı dirençli, korozyona uğramayan, oksitlenmeye dayanıklı, elektrik ve ısı iletkenliği yüksek olan, yansıtıcı olma özelliği de barındıran ve endüstriyel alanda da sıklıkla kullanılan bir madenlerden biridir.

Tarih boyunca değişim aracı sonrasında yatırım maçlı ve takı takma amaçlı olarak kullanılan altın fiziki ve kimyasal özellikleri ile vazgeçilmez bir unsurdur. Günümüzde dünya altın üretimi, son 25 yılda yaklaşık olarak ikiye katlanmıştır. Bu gelişmeler sonucunda, bilinen altın cevherleri işletmeye alınırken, yeni altın yataklarının bulunması için dünya üzerinde yoğun bir arama ve yatırım dönemi başlamıştır. Türkiye’de altın, finansal piyasaların yeterince gelişemediği 1990’lı yıllara kadar en çok tercih edilen yatırım araçlarından biri haline gelmiştir. Cumhuriyet’in ilk yıllarında yasak olan altın ticareti, 1980’li yıllarda yaşanan ekonomik serbestleşmeye paralel olarak gelişme göstermiştir. Günümüzde ise her sektörde kullanılmaktadır.

Genellikle kadınların en çok beğendiği aksesuarlar arasında yer alan altın yüzükler, işçiliği, değeri ve kalitesi her zaman ilgi çekmektedir. Altın yüzük seçimi yaparken seçim yapmak çok zordur. Yüzük modelleri oldukça farklı tasarımlarda yapıldığı için onlarca seçenek arasından seçim yapmak zordur. Tasarım farklılıkların taşın kesimi sayesinde ortaya çıkmaktadır. Çeşitli pırlanta tektaş yüzük modelleri prenses kesimde, bazıları yuvarlak, bazıları da dikdörtgen şekilde olarak tasarlanır. En özel günlerin anlamlı aracı olan yüzükler erkek ve kadının mutluluğa adım attığı en güzel takısıdır. Evlilik tekliflerinde, nişan ya da nikah sonrası takılacak yüzük seçimlerinde seçim yapılırken dikkat edilmelidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Altın Nasıl Anlaşılır?

8 Ayar Altin Yuzuk Satis Fiyati 2

Altın Yüzük Fiyatı 8 Ayar

Piyasada çok fazla kuyumcu bulunduğu için seçim yapılırken dikkat olmalıdır. Bir kuyumcuya girdiğinizde dahi yüzlerce binlerce seçenek bulunmaktadır. Altın yüzükler 24 ayar altın yüzük, 22 ayar altın yüzük, 18 ayar altın yüzük, 14 ayar altın yüzük, 8 ayar altın yüzük olarak değerlerde satılmaktadır. Fiyatı uygun olması nedeniyle 8 ayar en çok tercih edilen yüzüklerdir. Piyasadaki fiyat artışı nedeniyle insanlar artık 8 ayar yüzük modellerini tercih etmektedirler.

Altınkonak olarak 8 ayar altın yüzükleri en ince ayrıntılarına kadar büyük bir hassasiyet ile üretiyoruz. Siz değerli müşterilerimize özel olarak tasarlanan yüzüklerimiz işçiliği, fiyatı ve kalitesi ile piyasada yüzüklerimiz en çok tercih edilen yüzüklerdir. Başka yerde bulamayacağınız 8 ayar altın yüzüklerimiz piyasanın altında fiyatlarla başlamaktadır. Altın Yüzükler sayfamıza giderek sizlere uygun yüzükleri hemen online olarak yada mağazamıza gelerek satın alabilirsiniz.