8 Ayar Kelepçe

8 Ayar Kelepce

8 Ayar Kelepçe

Altın yüksek yoğunluğa sahip Au sembolü ile gösterilen parlak, sarı renkli, yumuşak ve ağır bir elementtir. 3000 derecelere ulaştığında kaynama sıcaklığına ulaşır ve istenilen şekiller verilebilmektedir. Tarih boyunca para birimi olarak ve takı olarak kullanılan altın günümüz de çoğu sektörde kullanılmaktadır.

Özellikle kuyumcu sektöründe kullanılan altın bir çok takı modellerinde kullanılmaktadır. Kolye, bileklik, yüzük, küpe, tak setleri ve kelepçelerde kullanılmaktadır. Altın değerine ve ağırlığına göre fiyatı belirlenmektedir. Ayrıca altın piyasası altının değerini de belirlemektedir.

Altın ayar derecesine göre bir çok takıda bilezikte kullanılmaktadır. En ufak bir değer artışı altının fiyatını yükseltmektedir. 24 ayar altın en üst seviyede %99 derecesinde saf altın değerine sahipken bu değeri 22, 18, 14 ve 8 ayar değerleri izlemektedir. 8 ayar değerde olan bir bilezik, yüzük, küpe, kolye gibi takılar uygun fiyatlı takı modelleridir.

8 Ayar Atın Kelepçe Modelleri

Günümüzde en çok tercih edilen 8 ayar bilezikler altın fiyatlarının yükselmesi ile daha çok rağbet görmeye başladı. Kuyumcularda farklı modellerde satışa sunulan 8 ayar altın kelepçe takılar bazen indirime girebilmektedir.Eskiden 8 Ayarlarda zamanla renk atmaları ve kararmalar olurdu.Fakat kaplama ve üretim teknolojisi çok gelişti.8 ayar ürünlerimizde kararma ve renk atması yaşanmamaktadır.Gönül rahatlılığıyla kullanabilirsiniz.

Altınkonak olarak 8 ayar bazı kelepçe modellerimizde indirime gittik. Altın fiyatlarının arttığı bu dönemde en uygun fiyata altın kelepçe modellerini hemen www.altinkonak.com.tr web adresinden yada fiziki mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Altınkonak mağazamızda, onbir sıralı hasır altın, dört sıra tuğra altın, tuğralı bilezik, üç sıra burma bilezik, burgu 8 ayar kelepçe modellerimiz satıştadır. İster online isterseniz de mağazamıza gelip satın alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: ALTIN BOZDURURKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?