Bozdururken Zarar Etmeyen Bilezik

Bozdururken Zarar Etmeyen Bilezik

Bozdururken Zarar Etmeyen Bilezik 2

Bozdururken Zarar Etmeyen Bilezik

Geçmişten günümüze insanlar genellikle altın bir para birimi olarak kullanmışlardır. Altın ile yapılan ticaret günümüzde artık takı amaçlı ve yatırım amaçlı olarak kullanılmaktadır. Dünya altın madenciliği 1970’Ierin sonlarından, itibaren baş döndürücü bir gelişim yaşamaya başladı ve bir çok sanayileşmiş ülkede, altın cevheri üretimi çok hızlı bir şekilde artmaya başlamıştır.

Altının hemen hemen her sektöre faydası bulunmaktadır. Kuyumculuk sektöründen endüstriyel alanlara kadar bir çok yerde kullanılmaktadır. Özellikle yatırım ve takı amaçlı kullanılan altını en çok kadınlar takmakta ve tercih etmektedir. Altın bilezik, yüzük, küpe, bileklik ve kolye gibi bir çok tasarımda kendine yer bulmuştur. Kadınlar özellikle evlenirken kadınların kollarına takılan bilezikler günümüzde takı amaçlı takılsa da genellikle yatırım amaçlı alınmaktadır.

Bozdururken Zarar Etmeyen Bilezik

Altın Bilezik Bozdururken Zarar Eder miyim?

İnsanlar altın alırken genellikle gösterişli yani işçiliği çok olan altına bilezikleri tercih etmektedirler. Ancak çoğumuz bu işin  içinde olmadığımız için işçiliği çok olan altın alırken pahalı satarken de düşük fiyata satılmaktadır. Tabiki bunu alırken pek düşünmüyoruz. Satacağımız zaman her şeyi öğreniyoruz.

Altın alırken mutlaka ve mutlaka işçiliği fazla olmayan altın bilezikleri satın almalısınız. İşçiliği fazla olmayan altın zarar etmeniz çok azdır. En fazla kuyumcunun satış karı olabilir oda fazla bir şey değildir. Ama işçiliği çok bir bilezik tercih ettiğinizde bilmelisiniz ki o altın bilezik satarken çok düşük fiyata satın alınmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Altın Nasıl Anlaşılır?

Altınkonak olarak sizlere her zaman gerçekleri söylüyoruz ki aramızda herhangi bir ufak ta olsa şüphe kalmasın. Altın satın alırken ister online alın isterseniz de mağazadan alın hiç fark etmez firmamız sizlere piyasanın en uygun altın bileziklerini satmaktadır.

Altınkonak olarak sizlere Altınkonak sertifikası veriyoruz bu sertifika ile bileziğinizin gramı ve diğer tüm özellikleri belirtilmektedir. Ayrıca 1-7 gün içinde değiştirebileceğiniz altın bilezik için ücretsiz bakımda yapıyoruz. Türkiye ve dünya trendlerini yakından takip eden firmamız profesyonel tasarım ekibinin bitmek bilmeyen bu tutkusu, benzersiz çizimlerde sizleri buluşturuyor.

8 ayar bilezik, 14 ayar bilezik, 18 ayar bilezik, 22 ayar bilezik, 24 ayar bilezik sattığımız altın bilezik modellerimiz de fantezi, klasik, nostalji ve trend modelleri bulunmaktadır. İstediğiniz grama göre satın alacağınız bileziklerimizi yine en iyi fiyatı firmamız Altınkonak sunmaktadır.