Çeyrekli Bileklik

Ceyrekli Bileklik

Çeyrekli altın bileklik son yılların popüler altın takılarından biridir. Kadınlar için tasarlanan ve takılan çeyrekli bileklikler arasında modası geçmeyen ve en çok satan modellerden biri de Osmanlı tuğrasıdır. En güzel altın çeyrekli bileklikler sizler için mükemmel birer seçenek haline geliyor. Düğün yada nişanlarda olsun tüm özel günleriniz de yada misafirlikte gezmeye giderken takabileceğiniz altın takıdır.

Hediyelik Altın Çeyrekli Bileklik

Çeyrekli altın bileklikler günümüzde yatırım ve takı amaçlı kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Piyasada bir çok çeşidi bulunan çeyrekli bileklik modellerini sevgilinize, eşinize, annenize yada sevdiğiniz biri ne hediye olarak satın alabilirsiniz.

İmalattan Son Kullanıcıya Çeyrekli Bileklik

Altınkonak olarak çeyrekli bileklik modellerini imalattan son kullanıcıya sizlere ulaştırıyoruz. Bileklik modelleri farklı tasarımlarla çıkarken çeyrekler ise standart çeyrek altınlardır. Çeyreklik bileklikleri isterseniz boş isterseniz çeyrek altın ile birlikte takarak alabilirsiniz. Çeyreklik bileklik modelleri piyasanın en iyi kaliteli altın takılarıdır. Solmayan uzun yıllar takabileceğiniz bileklik modelleri online ve fiziki mağazamızda satışa sunulmaktadır.

çeyrek1

Çeyrek Altın Nereden Alınır?

Çeyrek altın tüm kuyumculardan alabilirsiniz. Fiyatlar da şehire ve kuyumcu karına göre farklılıklar olabilmektedir. Her şehrin kendi kuyumcu odası bulunmaktadır. Kuyumcu odalarına bağlı olarak değişen fiyatlar Türkiye genelinde farklılıklar göstermektedir. Örnek olarak İzmir’de altın fiyatlarını nete olarak takip edebilmeniz için İzmir kuyumcular odası web sitesine girerek takip edebilirsiniz.

İzmir kuyumcular odası izmir genelindeki tüm kuyumcuların takip ettiği ve kayıt oldukları oda’dır. Altın’da tavsiye edilen fiyatları belirleyen kuyumcular odası İzmir genelinde ortalama belirlenen fiyatlar üzerinden satılmaktadır.

Çilek Gold Dorikalı Kalze Zincirli Çeyrekli Bileklik

Çeyrek Bileklik Pullu Zincir Modeli 14 Ayar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bilezik Bozdurma

Çeyrek Altın Kaç Gram ve Kaç Ayar’dır?

Çeyrek altın halk arasında sıkça kullanılan diğer bir adı da “küçük altın”dır. Çeyrek altın 22 ayar 1,754 gramdır. Çapı 18 mm olan çeyrek altın en çok tercih edilen altındır.

Altınkonak olarak çeyreklik bileklik modellerini en iyi işçilikle sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyatı ve güzel işçiliği ile hemen satın alabilirsiniz.