Kadınlar için 24 Ayar Altın Saat Fiyatları

Kadinlar Icin 24 Ayar Altin Saat Fiyatlari 2

Kadinlar Icin 24 Ayar Altin Saat Fiyatlari

Geçmişten günümüze kadınlar takı, saat gibi aksesuarları takmaya bayılırlar. Hatta dışarı çıkarken olmazsa olmaz takılarını takmaktadırlar. Özellikle altın saatler belli bir statü ve zenginlik göstergesidir. Saatçiler, kasa malzemesi olarak altını tarihsel anlamda çok pratik nedenlerle kullandılar. Metal olarak altının, kolayca işlenmesinden ağır bir şekilde kararmaya dayanıklı olmasına kadar bir çok özellikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda saatler için çok iyi işçilik gerektirmektedir.

Son yüzyılda saat şirketleri sürekli olarak saat malzemeleri ile farklı saatler yaptılar. Değerli metallerden kendi teknolojilerini çıkarttılar. Saatler neredeyse her malzemeden yapılabilir. Bu eşsiz malzemelerden biri altındır. Altın malzeme bir saatin bileziğinde, kasasında ve çerçevesinde bulunabilir.

Kadınlar için 24 Ayar Altın Saat Fiyatları

Kadınlar için Altın saat büyük bir tarzla podyumlara ve ana akıma geri döndü. İster en akıllı gece kıyafetinizle eşleştirin, ister en iyi şehirli günlükleriniz ile kombin yapın, altın bir saat, kıyafetinizi yepyeni bir seviyeye yükselten takıdır. Altın, alaşım üretmek için diğer metallerle karıştırıldığında, altının faydalı özelliklerinden bazılarını diğer metallerin sertliğiyle karıştırır. Tarihsel olarak altın kasalı saatlerin çoğu 14k, 18k ve 24K ayar altın saatlerdir. Altın fiyatlarının artmaya başladığı 1980’lerin başında popüler hale gelen ve saat üreticilerinin daha fazla altın eklemesine izin verirken aynı zamanda altın saatlerinin fiyatlarını da artırmasına neden olmaktadır.

Kadınlar için Altın Saatler Pahalı mıdır?

Altın saatler normal saatlere göre oldukça pahalıdırlar. Özellikle lükse saat markaları çok pahalıdırlar. Lüks saatlerde epeyce kâr vardır. Altın saat kasasında hammadde değeri fazladır. Bol miktarda altın alıcısı ve satıcısı vardır ve bol miktarda rezerv vardır, bu nedenle hiçbir şirket, ne kadar güçlü olursa olsun, tedarikçilerinden uygun fiyatlar bekleyemez. Şirketlerin altın saatler ve mücevherler için çok fazla ücret almalarının bir başka nedeni de dalgalanmaya karşı bir önlem olması. Emtia fiyatına yakın fiyat veremezler çünkü bir fiyat belirlemeleri ve tüm yıl boyunca buna bağlı kalmaları gerekir. Bu nedenle, bir saatteki tüm malzemeleri, işçiliği, dağıtımı ve kârı hesaba katsa bile, genellikle fiyatlarından biraz daha yüksek fiyat verirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Altın Nasıl Anlaşılır?

24 Ayar Kadın Altın Saat Fiyatı

24 ayar altında %99.9 saflığı ifade etmektedir. Saatle birleştiğinde ise altın saat fiyatları oldukça yüksek maliyetleri bulmaktadır. Zengin sınıfın aldıkları altın saatleri günümüzde bir çok firma ve kuyumcu tarafından satılmaktadır. Bu firmalardan biri de Altınkonak’dır.

Altınkonak olarak %100 orijinal kaliteli işçiliğe sahip 24 ayar altın saatleri satıyoruz. Özellikle kadınlar için en uygun fiyatlarla kadın saatleri satıyoruz. Piyasanın en iyi işçiliği ile satış yapan firmamız aynı zaman da en uygun fiyatlarla müşterilerimizi altın saatlerle buluşturuyoruz.