2 mm İnce ve Zarif Şık Alyans

Aly2133 01

2 mm İnce ve Zarif Alyanslar

Alyans, takı amaçlı takılan hammaddesi metal olan bir aksesuardır. Alyans, genellikle çiftlerin evli olduğunu simgelemek için takılan metal yüzüktür. Alyans, düğün günlerinde iki kişi arasında paylaşılan bitmeyen sevgi ve bağlılığın ebedi sembolünü tamamlar. Tamamen kültürel bir gelenek olan alyanslar 2mm’den başlayıp yukarılara kadar çıkabilmektedir. Teknolojinin de hızla ilerlemesi ve kullanılan malzemelerin kalitesinin artması ile muhteşem takı tasarımları yapılmakta uzun yıllar kullanılmaktadır. Alyans modelleri de bu şekilde farklı tasarımlarla son kullanıcı ile buluşturmak için imalatı yapılarak kuyumcularda satışa sunulmaktadır.

Geçmişte Roma ve Mısır dönemine kadar uzandığı ileri sürülen alyans, yüzlerce yıldır insanların evli olduklarını ve eşiyle aralarındaki bağı belli etmek için kullanılmaktadır Birkaç ülke dışında çoğunlukla sol el yüzük parmağına takılan alyans, değişik kalınlıkları, şekilleri ve modelleriyle evlenecek çiftlerin beğenisine sunuluyor. Alyans çok daha önceleri değersiz metalden yapılmış ama daha sonra zenginlik göstermesi amacı ile değerli madenlerden yapılmaya başlanmış. Alyanslar kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi tarz, tasarım ve genişlik özellikli sade alyans seçeneklerimizi seveceğiniz birçok seçenekle favori kaplamaların çoğunu sunuyoruz. Çeşitli metallerin (beyaz, sarı veya pembe altın, paladyum ve platin) yanı sıra farklı genişlikler ve birçok boyut arasından seçim yapın. İhtiyacınız olan şey bizde yoksa, yapabiliriz.

3mm Simit Klasik Yeşil Alyans

2mm Alyans Fiyatları

Tarz alyans, her şeyi abartısız ve basit tutmak isteyenler için klasik bir seçenektir. Altınkonak olarak alyanslarımızın kusursuz yüzeyleri bulunmaktadır. Herhangi bir ezilme , hasar veya zamanla kolay kolay solma yapmaz. Çarpıcı yeni alyansınız, özel gününüze kadar koşarken güvende tutmak için geri dönüştürülebilir kuryemiz ile kutusuna yerleştirilmiş olarak güvenle sizlere ulaşacaktır.

Alyanslarımız 1 mm başlayıp 2mm ,2,5mm,3mm olarak 10mm  kadar  kalınlıklarda üretilmektedir. Ancak 2,5 mm en popüler olanıdır. Bu iyi bir sebepten dolayı. Çoğu nişan yüzüğü, bant boyunca 2,3-2,5 mm ölçer. Sonuç olarak, çoğu gelin bu genişliği alyanslarda sevmektedir. Alyanslar fiyat olarak ise piyasanın altında satıyoruz. Başka yerde bulamayacağınız alyans modelleri karşınızdadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 3mm Alyans

2mm Yüksek Bombe Klasik Altın Alyans

https://www.altinkonak.com.tr/urun/25mm-klasik-simit-bombe-ici-dolu-yesil-altin-alyans/

 

Kaliteli bir alyans 2 mm genişliğindedir ve orta ağırlıklı şeklinde; dışı yuvarlak ve hafif iç kısmı rahatlık sağlamak için 14 ayar beyaz altından üretilmiştir. Kaliteli ambalaj, orijinallik sertifikası ve tam 24 aylık üretici destekli garantisiyle ücretsiz olarak teslim edilir. Bu alyansın hafif ve ağır gramajları da mevcuttur, detaylar ve fiyatlandırma için lütfen Altınkonak olarak bizimle iletişime geçiniz.