8 Ayar Alyans

Alyans Bozdurma

8 Ayar Alyans

İnsanların genellikle takı amaçlı kullandığı alyanslar bir çok takı çeşidinden kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze görsel unsurların ve estetik kaygının kullanıcı tarafından en önemli unsur olarak ele alındığı kuyumculuk alanında geçmişten günümüze farklılık ortaya çıkartacak birçok yöntem ve modelin imalatı yapılmıştır. Bu unsurları en üst seviyeye taşıyacak ve eşsiz ürünleri ortaya çıkartacak bir çok tasarım yapılmaktadır.

Alyansta fiziksel görünüm yani tasarım çok önemlidir. İnsanlar tasarımına ve kalitesine göre alyans almaktadır. Günümüzde yaygın olarak alyansın kullanılmasının sebebi uygun fiyatlı olmasıdır. Artan fiyatların başını alıp gitmesi ile insanlar alyans yüzük, alyans kolye, alyans, bileklik, alyans küpe modellerini kullanmaktadır. Genellikle kadınların taktığı bu takı çeşitlerinin geniş kullanım yelpazesi bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: ALYANS BOZDURURKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Son yıllarda artan altın fiyatları ve kuyumculuk ürünlerine olan talebin yükselmesi sebebiyle saf metal kullanımının yerine alyans maddesinin geliştirilmesi üzerine çalışmalar hız kazanmıştır. Bu hız ile altın alyans modelleri, Alyans takı modelleri ortaya çıkmaktadır.

Alyans takı modellerinde de ayar değeri bulunmaktadır. 8 ayar alyans modelleri günümüze çokça tercih edilmektedir. 8 ayar alyans yüzük, 8 ayar alyans kolye, 8 ayar alyans küpe, 8 ayar alyans bileklik, 8 ayar set modelleri günümüze kuyumcu sektöründe kullanılmaktadır.

Altınkonak olarak 8 ayar alyans modellerini piyasanın en uygun fiyatlarına satıyoruz. Başka yerde bulamayacağınız altın alyans modelleri, gümüş alyans modelleri, fiyatlarla hemen mağazamızı ziyaret ediniz.