Pırlanta Yüzük Bozdurma

Pirlanta Yuzuk Bozdurma

Pırlanta yüzük günümüzde genellikle erkeklerin sevgili ve eşlerine özel günlerinde en çok tercih ederek aldığı aksesuardır. Oldukça pahalı olan pırlanta yüzükler orta ve yüksek seviye de bulunanların ancak alabildiği bir aksesuardır. Son yıllarda piyasa fiyatları uçtuğu için orta seviye içinde alması zordur. Ancak daha düşük gram ve değerdeki taşla alt gelirin tercih etmektedir.

Pırlanta alırken mutlaka şunu bilmelisiniz pırlanta altın gibi değildir. Pırlanta aldığınızda sadece takı amaçlı aldığınızı bilmelisiniz. Pırlanta yüzüğünüzü tekrar satmak istediğiniz de çok düşük fiyatlara satabileceğinizi unutmayınız. İyi fiyat verende olabilir ancak bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Pırlanta yüzüğünüzden sıkıldınız, yükseltmek mi istiyorsunuz, ya da paraya ihtiyacınız var iyi bir fiyat veren kuyumcu ya da pırlantacı arıyorsanız tam yerindesiniz. Firmamız tüm pırlanta yüzüklerinizi piyasanın en uygun fiyatları ile alıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Pırlantada Sertifika Hileleri

Pırlanta Yüzük Bozdurmak

Nişan, düğün pırlanta yüzüğünüzü ne zaman yenileyeceğinizi düşündünüz mü? İster annenizden ister büyükannenizden size geçen bir nişan yüzüğünüz olsun ya da sadece daha büyük bir orta taşa geçmek veya farklı bir kesime geçmek istiyorsanız, zaman içinde pırlanta yüzüğünüzü yükseltmek giderek daha yaygın hale geliyor. Durumunuz ne olursa olsun, bir pırlanta yüzüğü yükseltmek veya takas etmek için birçok seçenek mevcuttur. Yüzük yükseltme ve pırlanta ticareti konusunda uzmanlaşmış satıcılar ve ayrıca en yüksek değeri almanızı sağlamanın yolları vardır.

Birçok pırlanta yüzük satıcısının takas ve satın alma politikaları vardır, ancak bu onların iyi politikalar olduğu anlamına gelmez. Teklifler ilk bakışta harika görünse de, tam değer yükseltmeleri sunan şirketlerin çoğu, başlangıçta sizi dolandıran şirketlerdir. Bir şirket “tam yükseltme” veya “orijinal satın alma fiyatının tam değeri” teklif etse bile, sattıkları elmasların kalitesiz olması iyi bir anlaşma değildir. Bu nedenle çoğu firmayı araştırmalı yada bilen biri ile giderek satmalısınız.

Pirlanta Yuzuk Bozdurma 2

Altınkonak pırlanta yüzük bozdurmak ve yükseltme konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatları sunarak bütçenize yardımcı oluyoruz. Pırlanta yüzük bozdurup yükseltmek yada farklı bir yüzük pırlanta almak istediğiniz de firmamız sizlere uluslararası alanda geçerliliği olan sertifikalar vermektedir.

Pırlanta yüzüklerinizi satmaya hazır olduğunuzda, takınızı Altınkonak firmamıza getirin. İstanbul ve İzmir Kemeraltı bölgesindeki en güvenilir pırlanta kuyumcusuyuz ve yılları aşkın bir süredir topluma hizmet ediyoruz. Profesyonel ve nazik personelimiz, lüks pırlantalarınızı değerlendirmek için haftanın altı günü hizmetinizdedir ve anında nakit ödeme yaparız. Satın aldığımız ürünler arasında pırlantalar, lüks saatler, altınlar, pırlantalar, küpeler, kolyeler ve bilezikler bulunur.