Yüzük Küçültme

Yuzuk Kucultme 2

Parmağımıza takacağımız yüzüklerde uyum çok önemlidir. İlk anda aldığımız yüzük parmağımızda güzel durmaktadır. Ancak zamanla kilo kaybı ya da kilo alma sebebi ile parmağımızdaki yüzük sıkmaya ya da oynamaya başlamaktadır. Çok sıkı ve rahatsız edici çıkarılması zorlaşan yüzükler ideal ölçüye gelebilmesi için bazı işlemlerden geçmektedir. Yüzüklerinizi küçültmek yada büyütmek için yapılacak işlemler aslında basit işlemlerdir. Kısa sürelerde yapılan bu işlemi tüm kuyumcular yapabilmektedir.

Yüzük Nerede Küçültülür?

Yüzüğünüz parmağınıza dar geldiğinde küçültmek kaçınılmazdır. Bu nedenle yüzük küçültmek Altınkonak firmamız tarafından kısa sürede kolaylıkla yapılmaktadır. Altın, gümüş, alyans, platin vb gibi farklı malzemeler ile yapılmış yüzüklerin daraltmasını yapmaktayız. Yüzükler evde daraltılması çok zordur. Bu nedenle yüzüklerimizi kuyumcularda küçültebiliriz.

Yuzuk Kucultme 3

Kuyumcuda Yüzük Küçültmek

Türkiye ve dünyada bulunan altın satan her yerde kuyumcular yüzükleriniz kolaylıkla küçültülebilmektedir. Yüzük küçültürken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususlara baktığımızda yüzüğü küçültecek kuyumcu parmağınızın ölçüsünü çok iyi almalıdır. Zira yüzüğünüz çok fazla işlemden geçtiği zaman bir kıymeti kalmaz. Bu nedenle güvenilir ve işini yapabilen bir kuyumcu ile anlaşmalısınız.

Bu noktada yüzüğünüzü en iyi işçilikle küçülten firmalardan biri olan firmamız Altınkonak olarak yüzüklerinizin küçültme işlemini yapmaktadır. En iyi işçilik ile hizmet veren firmamız ile çalıştığınızda bir daha bırakamayacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 8 Ayar Yüzük

Yüzük Küçültme Maliyeti

Yüzük küçültme maliyeti yüzükte yapılacak işleme göre farklılık gösterebilmektedir. Birde her kuyumcu fiyatı ve işçiliği aynı olmadığı için fiyatlar farklı olabilir. Yine de bir fiyat verecek olursak ortalama 40-50 tl gibi ortalama fiyatlarla başlayıp yukarılara kadar çıkabilmektedir.

Ayarlanabilir Yüzükler

Yüzük küçültmek ya da büyütmek istediğinizde bunu kendi başınıza da yapabilirsiniz. Bunun en iyi yöntemi ayarlanabilir yüzük almaktır. Ayarlanabilir yüzük aldığınızda yüzüğü istediğiniz gibi küçültüp büyültebilirsiniz. Parmağınızın ölçüsü sıklıkla değişiyorsa ayarlanabilir yüzükler en iyi seçenektir. Tamamen kalıcı bir çözüm olan ayarlanabilir yüzükler diğer yüzüklere göre biraz daha fiyat farkı vardır. Ancak yüzük küçültme ve büyütme gibi işlemleriniz göz önünde bulundurulduğunda bu fiyat farkı gözünüze gelmeyecektir.

Yuzuk Kucultme

Yüzük küçültme konusunda karasız kaldığınızda Altınkonak firma olarak sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılamaktadır.